«Одеська залізниця» на чверть підняла ціну клем через прохання виробника

20 березня 2021 р. 15:21

тендер

До Філій «Одеська залізниця» та «Придніпровська залізниця», які наразі проводять тендери з закупівлі клем роздільного рейкового скріплення залізничної колії, звернувся неназваний в системі «Прозорро» виробник з проханням підняти очікувану вартість закупівлі до 49 000 – 49 500 гривень/т. Підняття вартості прохач пояснював підвищенням цін на сировину, комунальні та транспортні послуги.

Про це повідоляють «Наші гроші».

«Одеська залізниця» відповіла, що розгляне можливість підвищення ціни і зрештою виконала прохання наступним чином: 16 березня тендерний комітет зменшив обсяги закупівлі з 130 до 103,556 тон, залишивши очікувану вартість тендеру в системі незмінною.

Таким чином «Одеська залізниця» збільшила очікувану вартість клем на 25% – з 39 190 до 49 200 гривень/т.

В повністю аналогічній ситуації Філія «Придніпровська залізниця» 4 березня відмовила прохачу у підвищенні ціни та залишила 39 192 гривні/т. Замовник це пояснив тим, що очікувану вартість закупівлі визначено за результатами маркетингового дослідження ринку виробників і постачальників та з урахуванням вартісних показників останньої закупівлі даної продукції підрозділами АТ «Укрзалізниця».

Вже після цих рішень свою закупівлю клем 18 березня оголосила «Південно-Західна залізниця». Вона за прикладом одеської встановила підвищену очікувану ціну клем 49 200 гривень/т.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України погодив дострокове припинення повноважень голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака і поклав виконання обов'язків на Івана Юрика.

Про це стало відомо під час засідання Кабінету міністрів 17 березня. 

Нагадаємо також, що комунальне підприємство "Міськзелентрест" оголосило тендер для обрання підрядника, якому заплатить за монтажні роботи спеціального дитячого майданчика з умовами доступності для дітей з інвалідністю, у тому числі з вадами зору, опорно-рухового апарату, аутоімунними захворюваннями. 

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер для обрання підряднику, якому заплатять за капітальний ремонт Одеської гімназії № 5, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 29А.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів розгорнуто нові автоматизовані базові станції Глобальної морської системи зв'язку      під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства, зокрема, в складі одеських берегових радіостанцій. Про це в дописі у мережі Facebook повідомило казенне підприємство «Морська Пошуково-Рятувальна Служба». Глобальної морської системи зв'язку під час лиха та … читати далi

Одеська митниця оприлюднила результати зовнішньоекономічних операцій, здійснених протягом січня-вересня 2021 року. Згідно з даними пресслужби митниці, у вказаному періоді лідерами з оподаткованого імпорту є: США – 36%; Туреччина – 14%; Китай- 13%; Гана – 6%; Бразилія, Еквадор – по 3%; Грузія, Марокко – по 2%; Румунія, Єгипет, Болгарія – 1%. До … читати далi

Депутати Ренійського міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання в ході п'ятнадцятої сесії міськради внесли зміни до бюджету. За рахунок міжбюджетних трансфертів збільшено дохідну та видаткову частини бюджету громади в цілому на шістнадцять мільйонів гривень, повідомив кореспондент ІзбірКома.  Передусім зазначимо, що за рахунок субвенції з держбюджету на здійснення заходів … читати далi

Лідером за кількістю нових випадків інфікування COVID-19 24 жовтня стала Дніпропетровська область. Відповідні дані з'явились на вебпорталі Міністерства охорони здоров'я України.  Минулої доби в країні інфіковано 20 тис. 791 особу. П'ятірка регіонів з найбільшим поширенням коронавірусної хвороби виглядає так: Дніпропетровська область - 2211; Львівська область - 1509; Харківська область - … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР