Одеська область у першому кварталі 2021 посіла 10 місце за обсягами промислового виробництва

25 травня 2021 р. 21:14

ОДА

Одеська область посідає 10 місце в країні за обсягами промислового виробництва у січні-березні 2021 року, і всього в промисловості працює 55,9 тис. людей.

Про це розповів директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Також серед регіонів України у зазначеному періоді Одеська область: за обсягами введеного в експлуатацію житла посіла третє місце; за темпами зростання (зниження) введеного в експлуатацію житла – 21 місце. Частка Одеської області в загальному обсязі введеного в експлуатацію житла – 8,3%. За обсягами будівельних робіт, виконаних власними силами і за індексом будівельної продукції регіон посідає 5 місце.

Протягом 2021 року Пенсійним фондом України перераховано 111 млн 424 тис. грн для зарахування грошової допомоги 13 тис. 928 заявникам Одеського регіону, відповідно до Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з них: 7 тис. 625 найманим працівникам на загальну суму 61 млн грн, 6 тис. 303 фізичним особам-підприємцям на загальну суму 50 млн 424 тис. грн.

Нагадаємо, мешканці українських мільйонників оцінили свої міста на трійку, але Львів виділився найбільшою середньою оцінкою. Дніпрян турбує забрудненість міста та страх пізно повертатися додому, а одеситів — ситуація з дорогами — ці міста отримали найнижчі оцінки за критеріями чистоти, безпеки та транспорту.

В Одеській області нараховується 25,2 тисяч платників - юридичних осіб, що сплачують податок з доходів фізичних осіб із заробітної плати найманих працівників. 

Доходи мешканців Одеської області у 2020 році сягнули 248 мільярдів грн, а видатки - 257,2 мільярди, тобто доходи зросли порівняно із 2019 роком на 10%, а видатки на 5%.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Українське Дунайське пароплавство починає кампанію з перейменування флоту, змінюючи назви суден, які надавалися їм у радянські часи. Про це повідомив генеральний директор підприємства Дмитро Москаленко.  "Всі ви напевно знаєте, що флот нашого пароплавства збудований ще за часів СРСР. Судна, як правило, отримували назву російською. Буксири та теплоходи найчастіше називали на честь … читати далi

Плитка та козирок під'їзду обвалилися через дощ 16 серпня в будинку на вулиці Хуторській в Одесі. Про це повідомила мешканка будинку Ірина Чернієнко. "Наш під'їзд не вважали з самого початку аварійним, він придатний для проживання, крім фасаду та даху, в ньому більше нічого не збиралися робити. Я зрозуміла, що тепер … читати далi

Народні депутати Верховної Ради України ухвалили у першому читанні законопроєкт, яким пропонується заборонити використання, продаж та передачу феєрверків, салютів та петард. Відповідний проєкт закону підтримали 250 обранців.  У законопроєкті пропонується заборонити проведення будь-яких заходів з використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин, за винятком сценічних піротехнічних виробів Т1 та Т2, феєрверків класу … читати далi

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський отримав позитивний результат аналізу на COVID-19. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Я був би не я, якби напередодні дня народження не захворів би на ковід. Це зайве підтвердження того, що хвороба не спить. Разом з тим у нашій лікарні фіксуємо зростання захворюваності. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР