Одеська область у першому кварталі 2021 посіла 10 місце за обсягами промислового виробництва

25 травня 2021 р. 21:14

ОДА

Одеська область посідає 10 місце в країні за обсягами промислового виробництва у січні-березні 2021 року, і всього в промисловості працює 55,9 тис. людей.

Про це розповів директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Також серед регіонів України у зазначеному періоді Одеська область: за обсягами введеного в експлуатацію житла посіла третє місце; за темпами зростання (зниження) введеного в експлуатацію житла – 21 місце. Частка Одеської області в загальному обсязі введеного в експлуатацію житла – 8,3%. За обсягами будівельних робіт, виконаних власними силами і за індексом будівельної продукції регіон посідає 5 місце.

Протягом 2021 року Пенсійним фондом України перераховано 111 млн 424 тис. грн для зарахування грошової допомоги 13 тис. 928 заявникам Одеського регіону, відповідно до Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з них: 7 тис. 625 найманим працівникам на загальну суму 61 млн грн, 6 тис. 303 фізичним особам-підприємцям на загальну суму 50 млн 424 тис. грн.

Нагадаємо, мешканці українських мільйонників оцінили свої міста на трійку, але Львів виділився найбільшою середньою оцінкою. Дніпрян турбує забрудненість міста та страх пізно повертатися додому, а одеситів — ситуація з дорогами — ці міста отримали найнижчі оцінки за критеріями чистоти, безпеки та транспорту.

В Одеській області нараховується 25,2 тисяч платників - юридичних осіб, що сплачують податок з доходів фізичних осіб із заробітної плати найманих працівників. 

Доходи мешканців Одеської області у 2020 році сягнули 248 мільярдів грн, а видатки - 257,2 мільярди, тобто доходи зросли порівняно із 2019 роком на 10%, а видатки на 5%.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонд "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" сформував та оприлюднив черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч. Середній рейтинг по Одеській області становить 24,62 бали, по Україні – 26, 34. ТОП-10 в Одеській області виглядає так: Білгород-Дністровська громада … читати далi

Приміські поїзди "Одеської залізниці" впродовж минулого року перевезли 6 мільйонів 937 тисяч пасажирів, з них 1 мільйон 837 тисяч пасажирів пільгових категорій на загальну суму 45,5 мільйонів гривень. Проте, як зазначили у пресслужбі філії, компенсація за перевезення пільговиків становить 27,9 млн грн, або це більше половини необхідної суми. Впродовж року … читати далi

Засідання постійної комісії Одеської міської ради з питань просторового розвитку, землеустрою та регулювання земельних правовідносин 25 січня знову проводилося в умовах конфлікту. На початку засідання до кабінету, де воно проводилося, знов завітав народний депутат Артем Дмитрук, повідомляє Центр публічних розслідувань. Між ним та охоронцем почалася штовханина, та до кабінету, де … читати далi

Чоловік, який підпалив себе перед будівлею відділку поліції в Подільську, помер в одеській лікарні від зупинки серця. Про це повідомив подільський активіст Андрій Майтала та підтвердили ІзбірКому у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області. "24 січня о 8:00 у лікарні міста Одеси зупинилося серце Бажукова… Позавчора особисто з ним … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР