Одеська обладміністрація на шостому місці за витратами на роботу в 2021 році

27 січня 2021 р. 16:10

ОДА РДА бюджет фінанси

Здійснення виконавчих функцій Одеською обласною адміністрацією коштуватиме державному бюджету у 293 мільйони 723 тисячі гривень.

Як зазначає експерт Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети", координатором якого є Одеська обласна організація "Комітету виборців України, Вячеслав Голинський, загалом, на здійснення виконавчої влади 24 обласними державними адміністраціями в Державному бюджеті на 2021 рік затверджено 5,9 млрд грн. 

Що співставне, наприклад, з витратами на утримання та здійснення програм та заходів:

 • апарату Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (5,8 млрд грн),
 • апарату Міністерства закордонних справ України (5,4 млрд грн),
 • апарату Міністерства інфраструктури України (5,2 млрд грн),
 • апарату Міністерства енергетики України (5 млрд грн).

Втім, Одеська ОДА ще не найдорожча в Україні - вона займає лише шосте місце, а ТОП-5 виглядає так:

 • Дніпропетровська ОДА - 405,2 млн грн,
 • Львівська - 323,1 млн грн,
 • Київська - 324,6 млн грн,
 • Харківська - 315,9 млн грн,
 • Донецька - 314, 5 млн грн.  

На оплату праці працівників ОДА заплановано 4,4 млрд грн (75% призначень), на комунальні послуги та енергоносії – 365,8 млн грн (7%).

Найбільші управлінські витрати ОДА в розрахунку на одиницю наявного населення утворилися в Чернігівській (286,00 грн), Кіровоградській (215,00 грн), в Сумській та Херсонській областях (по 205,00 та 208 грн відповідно).

В Одеській області це 180 гривень. 

У Донецькій ОДА це 77 грн, а в Луганській – 96 грн.

Гранична чисельність працівників районних державних адміністрацій в Україні станом на 1 січня складає 17,6 тис. осіб.

Зокрема, для південних областей України:

 • Миколаївська область – 601 особа (при кількості населення 1,1 млн осіб)
 • Одеська область – 1 тис. 11 осіб (населення – 2,4 млн осіб)
 • Херсонська область  - 613 осіб (населення – 1 млн осіб). 

Тобто на одну тисячу мешканців області буде налічуватись меньше одного працівника адміністрацій. 

Нагадаємо, в грудні минулого року президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік», який Верховна Рада України ухвалила 15 грудня. 

Депутати Одеської обласної ради сьогодні 24 грудня зібралися на третю сесію для вирішення низки питань, серед яких найважливішим стало ухвалення бюджету області

Також 24 грудня, відбулася третя сесія Одеської міської ради восьмого скликання де ухвалили бюджет міста.

Нагадаємо також, що у липні 2020 року Верховна Рада України ухвалила постанову про створення і ліквідацію районів, скоротивши кількість районів в Україні з 490 до 138, зменшивши їх кількість і в Одеській області.

В Одеській області, зокрема, створені: Березовський, Білгород-Дністровський, Болградський, Ізмаїльський, Одеський, Подільський і Роздільнянський райони.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кількість облікованих переселенців на території України станом на 8 лютого збільшилася на 735 осіб порівняно з місяцем раніше, а в Одеській області на 97 осіб. За цим показником Одещина посідає четверте місце, підрахувало видання "Слово і Діло".  За місяць найбільше переселенців зареєструвалося в: Київській області – 252, Донецькій області – 124, Києві … читати далi

Місто перейшло в «жовту» зону карантинних обмежень у зв'язку з тим, що вже кілька днів кількість хворих на коронавірусну інфекцію падає, а навпаки зростає кількість видужалих. Так, за станом на 25 лютого 75 осіб офіційно отримали висновок про те, що вони повністю здорові. В останній раз місто відносилося до «жовтої» зони ще в серпні 2020 … читати далi

Естакада для пішоходів та велосипедистів яку в червні минулого року завершила будувати компанія "Ростдорстрой" почала руйнуватися.  Як зазначають очевидці тріщини та деформація плитки почалися на ділянці за багаторівневим паркінгом готелю Maristella Marine Residence. ВІДЕО: Телеграм-канал "Новості  Одеса" Зазначимо, про зсув грунту на цій ділянці вже раніше писало видання "Думська". Будівництво … читати далi

Державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг" оголосило сім тендерів для обрання компаній яким заплатять за утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. За даними системи аукціони із загальною очікуваною вартістю закупівлі 541 млн 133,3 тис. грн мають відбутися 5 травня, а роботи компанії-переможці … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР