Одеситів запрошують обговорити тарифи на тепло

01 грудня 2021 р. 22:02

Одеса

Одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився скликати громадські слухання щодо обговорення проєкту тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.

Відповідні слухання мають відбутися 15 грудня у приміщенні комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». 

Справа в тому, що на початку 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг для КП «Теплопостачання міста Одеси» встановила тарифи на теплову енергію для споживачів (крім теплової енергії, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення (САО)) на рівні:

  • для населення - 1 тис. 767,65 грн/Гкал з ПДВ;
  • для бюджетних установ - 1 тис. 807,82 грн/Гкал; з ПДВ;
  • для інших споживачів – 1 тис. 798,73 грн/Гкал з ПДВ;
  • для релігійних організацій – 1 тис. 779,17 грн/Гкал.

У зв’язку із значним зростанням цін на природний газ, послуги з розподілу природного газу, електричної енергії, водопостачання та водовідведення, вартості купованої теплової енергії, прожиткового мінімуму, Національна комісія протягом 2020 року скоригувала складові тарифу та встановила тарифи на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії для споживачів ( крім САО) на рівні: 

  • для  населення  - 1 тис. 813,94 грн/Гкал з  ПДВ;
  • для  бюджетних  установ - 1 тис. 842,11 грн/Гкал  з  ПДВ;
  • інші  споживачі - 1 тис. 832,02 грн/Гкал  з  ПДВ;
  • релігійні організації - 1 тис. 807,45 грн/Гкал  з  ПДВ.

У планованих  тарифах  на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання враховані обігові кошти за рахунок планованого прибутку в обсязі 4% повної планованої собівартості теплової енергії. Ці кошти спрямовуватимуться підприємством на фінансування витрат, пов’язаних з придбанням природного газу, електричної енергії, а також на інші витрати, пов’язані з виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії, визначених структурою тарифів, у разі, коли такі витрати не відшкодовуватимуться діючими тарифами. 

Нагадаємо, Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" повідомляє, що почало проводити нарахування плати за абонентське обслуговування з 1 листопада.

Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" може замінити усі свої старі мережі, але це коштуватиме 10 мільярдів гривень.

Зазначимо, реконструкція теплових мереж під Старобазарним сквером в центрі Одеси коштуватиме бюджету міста 90 мільйонів гривень. 

Виконавчий комітет Одеської міської ради погодив винесення на розгляд депутатів проєкт бюджету Одеської міської територіальної громади на 2022 рік.  Відповідно до проєкту, доходи бюджету громади заплановані у сумі 12 мільярдів 432 мільйони 565,3 тисячі гривень. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР