Стартувало голосування за проєкти громадського бюджету-2022

Комісія з питань громадського бюджету Одеси завершила розгляд проєктів, поданих одеситами для реалізації у 2022 році, тож тепер стартувало онлайн голосування за ці проєкти.

За підсумками трьох засідань Комісія підтримала 70 проєктів, які винесені на онлайн-голосування.

З 8 по 27 грудня 2021 року одесити можуть проголосувати за:

  • 23 малих проєкти (до 500 тисяч гривень),
  • 47 великих проєктів (до 1,5 мільйона гривень).

Загальний обсяг видатків на 2022 рік, що планується спрямувати на реалізацію проєктів-переможців, складає 50 мільйонів гривень. 

Найбільше великих проєктів (15 проєктів) стосуються спорту. На другому місці (10 проєктів) - проєкти, спрямовані на поліпшення навколишнього середовища, та по сім проєктів в напрямках освіти та комунального господарства. 

Натомість лидером серед малих проєктів є комунальне господарство - дев'ять. Навколишнє середовище та культура - по три проєкти, а спорт та освіта - по два проєкти. 

До категорій "Енергозбереження" та "Телекомунікації, зв'язок та інформаційні технології" проєкти не подавалися. 

Одна людина (член територіальної громади міста Одеси) може проголосувати за 5 різних проєктів.

Нагадаємо, третє, завершальне засідання комісії з питань громадського бюджету Одессы-2022 відбулося 7 грудня. 

За результатами первинного розгляду 7 грудня комісія підтримала 18 проєктів, а  відхилила п'ять проєктів. Окрім того після доопрацювання підтримали ще один проєкт.

Перше засідання комісії з питань громадського бюджету Одеси відбулось 26 листопада 2021 року, тоді комісія підтримала 20 проєктів, 18 проєктів не підтримали та один відправили на доопрацювання. 

Одесити з 4 жовтня по 2 листопада 2021 року запропонували на платформі Одеської міської ради "Соціально активний громадянин" 100 проєктів.

Згідно з Положенням про Громадський бюджет Одеси, попередня оцінка проєкту проводиться департаментом економічного розвитку Одеської міської ради. В ході опрацювання інформації департаментом і формування висновків проєкти відображаються на порталі для ознайомлення.

В рамках проєкту "Громадський бюджет" на 2021 рік переміг 41 проєкт одеситів, на які з бюджету буде виділено 51 млн гривень. Про це стало відомо зі звіту департаменту економічного розвитку Одеської міської ради про роботу у 2020 році.  

У грудні минулого року в проєкті «Громадський бюджет-2021» назвали 11 переможців. Тоді 11 з 28 малих проєктів "Громадського бюджету-2021" мали отримати фінансування згідно з підсумками онлайн-голосування.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Господарський суд Києва задовільнив позов товариства з обмеженою відповідальністю "Тедіс Україна" та скасував рішення Антимонопольного комітету України про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу. Як зазначається в ухвалі суду, 17 березня 2021 року Антимонопольний комітет України визнав, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Тедіс Україна" не виконало попереднє рішення органів Антимонопольного … читати далi

Бійці Ізмаїльського прикордонного загону в період з 24 лютого й по сьогодні 16 разів відмовлялися від неправомірної вигоди на загальну суму 10,6 тисяч доларів США, 10 євро та 30 тисяч гривень.  Про це повідомили в пресслужбі загону. Найбільший запропонований хабар становив - 2 тисячі доларів США. Усіх правопорушників було передано до … читати далi

Президент України Володимир Зеленський позбавив стипендії українського фігуриста, чемпіона XVI зимових Олімпійських ігор з фігурного катання на ковзанах Віктора Петренка.  Про це повідомили в пресслужбі Офісу президента.  “У липні поточного року спортсмен виступив на льодовому шоу “Аленький цветочек” у Сочі попри розв'язану Російською Федерацією жорстоку війну проти України. Його вчинок … читати далi

Експорт українського збіжжя наразі складає лише третину звичайного для України обсягу до вторгнення росії, який складав 4,2 мільйони тонн зерна в місяць згідно з торговою базою даних ООН Комтрейд. Частина їх залишала країну дорогами, залізницею або на баржах по Дунаю, але більшу частину вивозили суднами через Чорне море, повідомляє видання The … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР