Лікарні в Одеській області заборгували працівникам понад 10 мільйонів

19 серпня 2021 р. 16:32

ОДА Одеса фінанси

Заборгованість з виплати заробітної плати підприємствами Одеської області на 1 серпня становить 91 мільйон гривень, причому 11% - це борги комунальних пiдприємств, що здiйснюють свою дiяльнiсть у сферi медицини та охорони здоров’я.

Про це під час колегії Одеської облдержадміністрації повідомив директор Департаменту економiчної полiтики та стратегiчного планування Одеської ОДА Дмитро Радулов.

Зокрема, за його словами йдеться, про 10 мільйонів 10 тисяч гривень, які заборгували:

  • КНП «Біляївська багатопрофільна лікарня»;
  • КНП «Березівська центральна міська лікарня»;
  • КНП «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня»;
  • КНП «Савранська лікарня»;
  • КП «Лікарняна аптека»;
  • КНП «Ренійська центральна міська лікарня»;
  • КП «Балтська багатопрофільна лікарня»;
  • КНП «Тарутинська центральна лікарня»;
  • КП «Одесаоблфарм».

Також він зазначив, що в регіоні залишаються проблемними окремі територiальнi громади із стабільно низьким рівнем заробітної плати (менше 8 тис. грн), наприклад, Лиманська сільська, Чорноморська селищна, Петропавлівська, Старокозацька, Чогодарівська громади.

Зазначимо, що під час сесії Одеської обласної ради 19 серпня депутати призначили директора Комунального підприємства
«Одесаоблфарм».

При цьому депутат Володимир Босенко ("Батьківщина") заявив, що підприємству виділили 3 млн грн та передали 34 аптечних пункти. Але досі не проведена ревізія лікарських засобів. В.о. директора не відповіла на питання, куди поділись кошти, витрачені її попередником. Босенко сказав, що 500 тисяч гривень у минулій каденції було спрямовано на саморекламу, а КП взагалі не має ліцензії на відповідну діяльність.

Йому відповіли, що зараз здійснюються заходи з інвентаризації приміщень аптечних пунктів. Ревізія буде затверджена розпорядженням голови обради. Щодо ліцензії, її поновлення розглядалося у судовому порядку. У вересні має бути подана заява до Держліків на отримання нової ліцензії. 

Нагадаємо, на початку червня після допису біляївської журналістки Галини Халимоник ІзбірКом звернувся до Національної служби здоров'я України із запитом щодо заборгованості із зарплати серед медичних закладів Одещини.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

Депутати Ізмаїльської міськради планують на пленарному засіданні 19 сесії розглянути текст звернення до Одеської облради з пропозицією про передачу до комунальної власності Ізмаїльської міської територіальної громади КП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради. Відповідний проєкт рішення був включений у порядок денний напередодні проведення сесії, запланованої на 28 січня. Як йдеться … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР