Фонд держмайна здасть в оренду нерухомість трьох портів та академії

Протягом наступного тижня плануємо провести 95 орендних аукціонів серед, яких майно портів Чорноморська, Рені та Ізмаїлу, а також Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Про це повідомили у пресслужбі порту. 

Зокрема в оренду з аукціону здадуть:

  • Не житлове приміщення першого поверху двохповерхової будівлі ТЕК Паромного комплексу, загальною площею 14,50 кв.м., за с. Бурлача Балка на вулиці Північній, 4/1, що перебуває на балансі Державного підприємства „Морський торговельний порт „Чорноморськ”. 

  • Нежитлові приміщення критого вантажного складу № 6, загальна площа 8 тис. 103 кв.м., у Рені на вулиці Дунайській, 188, що перебуває на балансі ДП ”Ренійський морський торговельний порт”.

  • Нежитлові приміщення двох-поверхової будівлі, майданчик з покриттям із залізобетону, доріжки з бетонним покриттям, загальною площею 331 кв.м., у місті Ізмаїл на вулиці Дунайській, 2, що перебуває на балансі ДП "Ізмаїльський морський торговельний порт".

  • Нежитлові вбудовані приміщення першого поверху в двоповерховій будівлі їдальні загальною площею 229,4 кв.м., у місті Одеса на вулиці Композитора Ніщинського, 4, що перебуває на балансі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. 

Нагадаємо, минулого тижня Фонд державного майна України планував провести 118 орендних аукціонів всією територією країни, серед яких кілька в Одеській області. 

Позаминулого тижня Фонд державного майна України провів 85 орендних аукціонів всією територією країни, серед яких вісім в Одеській області. 

Департамент комунальної власності Одеської міської ради воліє користуватись процедурою викупу орендарем приміщень, де він зробив невід'ємні поліпшення, аніж за допомогою відкритих аукціонів. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За перше півріччя 2021 року сталося 53 випадки переслідування активістів, які зафіксував Центр прав людини ZMINA на підконтрольній Україні території. З них 21 випадок стався у другому кварталі року.  Дослідниця ZMINA Анастасія Москвичова звертає увагу, що цьогоріч активістів стали частіше переслідувати – у 2020 році за цей період правозахисники зафіксували 50 інцидентів тиску. Київ залишається … читати далi

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55. Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури … читати далi

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території … читати далi

Одеська міська рада на пленарному засіданні підтримала питання Про створення Комунальної установи «Одеський муніципальний музей-квартира Михайла Жванецького» та затвердження її статуту. Міський голова Геннадій Труханов розповів, що зустрічався з дружиною Михайла Жванецького Наталею, яка зробила пропозицію побудувати музей в його квартирі в Одесі на Старопортофранківській. Депутати підтримали створення комунальної установи, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР