Фонд держмайна здасть в оренду нерухомість трьох портів та академії

Протягом наступного тижня плануємо провести 95 орендних аукціонів серед, яких майно портів Чорноморська, Рені та Ізмаїлу, а також Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Про це повідомили у пресслужбі порту. 

Зокрема в оренду з аукціону здадуть:

  • Не житлове приміщення першого поверху двохповерхової будівлі ТЕК Паромного комплексу, загальною площею 14,50 кв.м., за с. Бурлача Балка на вулиці Північній, 4/1, що перебуває на балансі Державного підприємства „Морський торговельний порт „Чорноморськ”. 

  • Нежитлові приміщення критого вантажного складу № 6, загальна площа 8 тис. 103 кв.м., у Рені на вулиці Дунайській, 188, що перебуває на балансі ДП ”Ренійський морський торговельний порт”.

  • Нежитлові приміщення двох-поверхової будівлі, майданчик з покриттям із залізобетону, доріжки з бетонним покриттям, загальною площею 331 кв.м., у місті Ізмаїл на вулиці Дунайській, 2, що перебуває на балансі ДП "Ізмаїльський морський торговельний порт".

  • Нежитлові вбудовані приміщення першого поверху в двоповерховій будівлі їдальні загальною площею 229,4 кв.м., у місті Одеса на вулиці Композитора Ніщинського, 4, що перебуває на балансі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. 

Нагадаємо, минулого тижня Фонд державного майна України планував провести 118 орендних аукціонів всією територією країни, серед яких кілька в Одеській області. 

Позаминулого тижня Фонд державного майна України провів 85 орендних аукціонів всією територією країни, серед яких вісім в Одеській області. 

Департамент комунальної власності Одеської міської ради воліє користуватись процедурою викупу орендарем приміщень, де він зробив невід'ємні поліпшення, аніж за допомогою відкритих аукціонів. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив обмеження в’їзду в Одесу та заборони зупинки і стоянки вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни на вулицях міста у робочі дні із 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні 22 квітня.  Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської … читати далi

Українці вважають процес пошуку роботи переважно важким та дуже важким, а 16% людей до 40 років стверджують, що при працевлаштуванні вік — це проблема. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів різного віку. І молодші, і старші працівники мають майже однаковий рівень впевненості у своєму … читати далi

В ході роботи восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання були прийняті сім програм для Ренійської громади. Ухвалення шести з них на пленарному засіданні сесії пройшло за спрощеною процедурою. Але при розгляді проєкту рішення «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади» розгорілася довга і напружена суперечка. Зауваження з … читати далi

Діти в Арцизі звернулися до адміністрації школи зі скаргою на те, що їхня мати дуже часто зловживає алкогольними напоями, б’є та ображає їх. Як зазначили в пресслужбі Арцизької міської ради після цієї скарги представники служби у справах дітей спільно зі співробітниками ювенальної поліції відвідали родину, в якій виховуються троє дітей, а мати … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР