Фонд держмайна виставив на продаж будівлю інституту телевізійної техніки в Одесі

01 грудня 2021 р. 11:22

фінанси

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях виставило на продаж Одеський науково-дослідницький інститут телевізійної техніки.

Як зазначається в пресслужбі фонду, аукціон має відбутись 24 грудня, а стартова ціна обʼєкту — 35 мільйонів гривень.

«Зараз це дев'ятиповерхова порожня поверхова будівля біля центру міста, де науки тут давно нема. Існує така легенда, що колишнє керівництво познімали алюмінієві пластини з фасаду і видавали їх як зарплату у 90 роках. Цього року змінили директора інституту, який провів детальну інвентаризацію, що підняло стартову ціну у десять раз», – прокоментував Олександр Славський, начальник РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях.

Обовʼязковими умовами для покупця стануть:

  • недопущення звільнення працівників підприємства з ініціативи покупця щонайменше протягом 6 місяців;
  • погашення боргів із заробітної плати та перед бюджетом, простроченої кредиторської заборгованості.

А також захисна споруда цивільного захисту залишиться у державній власності.

Йдеться про 34 одиниці нерухомого майна. З них 20 зареєстрованих одиниць будівель та споруд це: інженернолабораторний корпус, енергоблок, КПП №6, РСУ № 11, складський комплекс № 12, прохідна № 14, склади, майстерні, малярка, компресорна, столярка, бокси, вбиральня, насосна ливнева каналізація, насосна станція, електрогазозварювальна. Загальна площа цих об'єктів становить 11 тис. 853 кв. м.

Нагадаємо, раніше Фонд державного майна України виставив на аукціон єдиний майновий комплекс державного підприємства "Одеський спеціальний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут".

Раніше відділення Фонду державного майна України в Одеській та Миколаївській областях повідомило про остаточне завершення процедури приватизації цілісного майнового комплексу "Одесавинпром". 

Також Фонд державного майна України в Одеській області оголосив аукціон з продажу будівлі, розташованої на території Ренійського нафтоперевального комплексу.

Фонд державного майна в Одеській області оголосив аукціон щодо оренди частини будівлі бази механізації в Одеському порту.

Зазначимо, що раніше Фонд державного майна в Одеській області оголосив аукціон щодо оренди складу № 5 «Червоні пакгаузи» в Одеському порту.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях вкотре скасувало аукціон з приватизації Південної виправної колонії №51. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР