Доходи Одеської громади наступного року складатимуть майже 12,5 мільярдів

26 листопада 2021 р. 14:49

Одеська міська рада бюджет

25 листопада 2021 року відбулися бюджетні обговорення проєкту бюджету Одеської міської територіальної громади на 2022 рік.

Так, доходи бюджету Одеської міської територіальної громади становлять 12 млрд 432 млн 565 тис. 320 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету Одеської міської територіальної громади – 12 млрд 111 млн 639 тис. 800 гривень, та доходи спеціального фонду бюджету Одеської міської територіальної громади – 320 млн 925 тис. 520 гривень.

Видатки бюджету Одеської міської територіальної громади складають 11 млрд 388 млн 836 тис. 220 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету Одеської міської територіальної громади – 9 млрд 294 млн 987 тис. 100 гривень, та видатки спеціального фонду бюджету Одеської міської територіальної громади – 2 млрд 93 млн 849 тис. 120 гривень.

За словами директорки фінансового департаменту Світлани Бедреги, основною частиною бюджету є загальний фонд, який складає 10 млрд 208 млн. 63% складає податок на доходи фізичних осіб, потім іде єдиний податок, потім плата за землю.

На 2022 рік відповідно до Бюджетного кодексу України захищеними видатками бюджету Одеської міської територіальної громади видатки загального фонду визначено на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

- обслуговування місцевого боргу;

- соціальне забезпечення;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

- забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

- компенсацію процентів, сплачуваних банкам та/або іншим фінансовим установам за кредитами, отриманими громадянами на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла;

- оплату послуг з охорони комунальних закладів культури;

- оплату енергосервісу.

Дефіцит за спеціальним фондом бюджету Одеської міської територіальної громади складає 2 млрд 815 млн 252 тис. 700 гривень.

Резервний фонд бюджету громади має 35 млн гривень, що становить 0,4 відсотка видатків загального фонду бюджету Одеської міської ТГ.

Окрім того, Бедрега повідомила, що освітня субвенція у 2022 році має зрости на 110,7% порівняно з попереднім роком. Податок від фізичних осіб має зрости на 115%. За словами Бедреги, основна частина цього податку надходить від працівників державної сфери. Зростання єдиного податку має скласти 106%, а податку на землю на 110%.

Нагадаємо, Одеський міській голова Геннадій Труханов розпорядився скликати обговорення проєкту бюджету Одеської міської територіальної громади на 2022 рік.

12 листопада депутатам міської ради презентували бюджет міста на 2022 рік.

У травні минулого року директорка департаменту Світлана Бедрега в ході засідання виконавчого комітету спрогнозувала, що бюджет недоотримає за пів року від 500 до 700 мільйонів гривень.

Фото: Одеська міська рада

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради провело тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт берегоукріплення №1 (між траверсами №2 і №3) і траверса №2 в районі пляжу "Аркадія" другої черги протизсувних споруд. Про це йдеться в системі електронних закупіель Prozorro. За даними системи, … читати далi

Пожежа, яку зафіксували 15 січня о 13:00 вздовж автошляху Одеса-Рені від 46 километрі до Кілярійського єрику вирувала понад добу до 20:00 16 січня та коштувала Нижнодністровському національному природному парку 440 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі нацпарку. Вигоріла ділянка має неправильну (мозаїчну) форму та займає приблизно 800 га. Під … читати далi

Служба безпеки України ліквідувала в Одесі підпільний центр з майнінгу криптовалют, який викрадав промислові обсяги електроенергії з державного об’єкта критичної інфраструктури. Про це повідомили у пресслужбі СБУ, стверджуючи, що діяльність центру могла призвести до надзвичайних ситуацій у транспортній сфері, у тому числі під час залізничних перевезень. За даними слідства, до … читати далi

Одеська міська рада має до лютого визначитися із переліком об'єктів, на які витратять 200 мільйонів гривень виділені з державного бюджету на розвиток інфраструктури. Про це повідомив під час апаратної наради в муніципалітеті Одеський міський голова Геннадій Труханов. За словами мера, це потрібно зробити задля того, щоб сформувати бюджет розвитку. "Нам … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР