Для годування вихованців одеського ліцею «Олімпієць» обрали звичну компанію

24 лютого 2021 р. 14:10

ProZorro тендер

Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Київського району Одеси провів тендер для обрання компанії, якій заплатять за послуги з організації харчування дітей в Одеському ліцеї «Олімпієць» спортивного напрямку.

Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro.

Згідно із інформацією системи аукціон відбувся 24 лютого. В ньому, як і минулого року, в тендері на право годувати учнів шкіл Малиновського району брали участь лише дві компанії: приватне підприємство «Раціон Груп» та ТОВ «Глорія 2008». 

Цього разу переможцем стало ТОВ, що погодилося годувати учнів за 1 мільйон 471 тисячу гривень.

У 2019 році ця компанія також виграла аналогічний тендер в підприємиці Ольги Кишинівської. Тоді компанія зголосилася годувати ліцеїстів за 1,1 млн грн. 

Згідно з єдиним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зареєстровано в Одесі в 2008 році. Кінцевий бенефіціар - Діна Умненкова.

З липня 2016 по липень 2017 року, департамент освіти і науки Одеської міськради уклав кілька договорів закупівель про постачання продуктів харчування та організації харчування дітей з декількома фірмами. Найбільше грошей з міського бюджету за дитяче харчування тоді отримали:

  • ТОВ «Проект Інвест ХХІ» (92 договору на 140 млн грн),
  • ТОВ «Біт-Юг А» (8 договорів на 17,86 млн грн),
  • ТОВ «Глорія-2008» ( два договори на 8,83 млн грн),
  • ТОВ «Одеська продуктова компанія» (7 договорів на 2,57 млн грн),
  • ТОВ «Фабрика смаку» (1 договір на 0,17 млн грн).
Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Ізмаїлі запрацювала нова киснева станція. Про це 17 квітня повідомив на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” міський голова Андрій Абрамченко.  Станція встановлена на території Дунайської обласної лікарні. Це дозволить підключити 95 ліжко-місць для тяжкохворих пацієнтів до потокового кисню високої якості. Крім того, нове устаткування забезпечить під'єднання апаратів штучної вентиляції … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації оголосило тендер для обрання компанії, яка розробить проєктно-кошторисну документацію капітального ремонта Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне оголошення оприлюднено в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 2 мільйони гривень має відбутися 5 травня, а готовий проєкт … читати далi

У січні–лютому 2021 р. експорт товарів з Одещини становив 182,4 млн дол. США, імпорт – 347,1 мільйона, інформує Головне управління статистики регіону. Порівняно з першими двома місяцями минулого року експорт зменшився на  39,4 мільйона, імпорт – на 48,6. Купуємо за кордоном більше, ніж продаємо: негативне сальдо склало майже 165 млн … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) забезпечило перерахування політичним партіям коштів, виділених із державного бюджету на фінансування їхньої статутної діяльності за ІІ квартал 2021 року. Державне фінансування отримали чотири парламентські партії: «Слуга народу» — 86,4 млн грн; «Опозиційна платформа — За життя» — 26,15 млн грн; «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР