Бізнесмени цього року вдвічі більше цікавляться приватизацією державних об'єктів

28 грудня 2021 р. 18:54

Одеса нерухомість фінанси

На Одещині тисячі об'єктів державної власності, які не використовуються, але можуть принести користь державі, виставляють на аукціони для передачі у приватні руки.

Про те, скільки об'єктів продали та здали в оренду у 2021 році, розповів начальник Фонду держмайна по Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський в ефірі програми "Інтерв'ю дня" на "Першому міському".

Минулого року в середньому в аукціонах на придбання об'єктів державного майна брали участь 2,3 особи. Цього року кількість учасників збільшилася більш ніж у два рази - 5,4. На деяких об'єктах була конкуренція 12 осіб, відповідно зростає ціна. Так, минулого року Фонд держмайна в Одеській області продав об'єктів на суму близько 5 мільйонів гривень, цього року – 270 мільйонів гривень та ще 320 мільйонів отримано від оренди.

"Я бачу попит на ці активи. Це означає, що бізнес хоче вкладати гроші, викуповувати об'єкти і щось робити. Як наслідок – заробляти гроші на території області, платити податки, наймати працівників тощо. Ми не бачимо зниження попиту. Більше того, ми почали продавати значно більше об'єктів і ми почали процеси з оренди великих об'єктів у портах і бачимо велику зацікавленість. З боку стивідорів, з боку тих, хто займається логістикою. Крім того, що збільшиться прибуток до бюджету, - це Приплив зацікавленості інвесторів у бізнес для розвитку Одеси та себе в Одесі", - повідомив Олександр Славський.

Нагадаємо, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях визнало таким, що не відбувся, аукціон оренди чотирьох складів "Червоні пакгаузи" в одеському порту, в якому раніше попередньо визначив переможця.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях виставило на продаж Одеський науково-дослідницький інститут телевізійної техніки.

Фонд державного майна України виставив на аукціон єдиний майновий комплекс державного підприємства "Одеський спеціальний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут". 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР