Білгород-Дністровському порту повернули портопункт «Бугаз»

Портопункт «Бугаз» Білгород-Дністровського морського порту повернутий у державну власність та відновить перевалку вантажів.

Про це повідомила в інтерв'ю Re:ports в.о. директора ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» БДМТП Оксана Кіктенко.

«Останні 7 років взагалі нічого з портопункту «Бугаз» не належало ДП "БДМТП". Тому що з 2013 року частина об'єктів перейшла на баланс АМПУ, а з 2015 року решту майна було передано в оренду приватній структурі. І держпідприємство не мало можливості там здійснювати будь-яку діяльність», - нагадала Кіктенко.

За її словами, за останнім часом підприємство-орендар не здійснювало жодної діяльності у портопункті.

"Спочатку вони робили якусь перевалку, потім мали конфлікти з держпідприємством, і останні три-чотири роки там взагалі нічого не здійснювалося. За останні чотири місяці, доки я там, не було взагалі жодного представника цієї компанії”, — зазначила вона.

Влітку 2021 року ДП «БДМТП» отримало на баланс обидва портальні крани на причалах портопункту «Бугаз», які раніше перебували в оренді.

Нагадаємо, заступник голови Фонду держмайна України Тарас Єлейко розповів, що процедура приватизації Усть-Дунайського, Білгород-Дністровського та Скадовського портів планується в кінці 2021 - початку 2022 року.

Державна виконавча служба України зняла всі арешти з майна і банківських рахунків ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт». 

8 червня нову очільницю представили колективу Білгород-Дністровського морського торгівельного порту, нею стала Оксана Кіктенко

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Працівники Одеського медичного клінічного центру (Лікарня водників) скаржаться на заборгованість із заробітної плати та невиплату грошей, що мають виплачувати лікарям, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Як зазначили Центру публічних розслідувань працівники медичного закладу, вони навіть готові до страйку. У Департаменті охорони здоров'я Одеської обласної ради повідомили, що станом на … читати далi

57,6% мешканців міст України називають Президента Володимира Зеленського відповідальним за боротьбу із корупцією. При цьому 81,6% вважають, що він не виконав власних обіцянок щодо боротьби із корупцією. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у період 29 листопада – 1 грудня 2021 року. Оцінюючи різні установи, до обов’язків … читати далi

Три доби тіло українського моряка тримали на борту судна, яке прибуло до Туреччини. Про це повідомив УНІАН морський юрист Микола Гольбін. За словами юриста, моряк помер, коли судно ще було в Одесі. Про цей випадок йому повідомили громадяни України - члени екіпажу балкера THOR (IMO 9291418, прапор Маршаллові Острови). За … читати далi

За рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у місті Рені та селах Ренійської громади має бути проведена низка робіт. Дві третини цих коштів має піти на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. Відповідні зміни було внесено до бюджету Ренійської громади на 2021 рік під … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР