За мелкий ремонт - 700 миллионов: в Одесской области намерены ремонтировать дороги

18 лютого 2020 р. 15:37

ProZorro тендер транспорт

Служба автомобильных дорог Одесской области объявила три тендера для поиска подрядчиков, которым заплатят за текущий мелкий ремонт автомобильных дорог общего пользования государственного значения. 

Соответствующие объявления опубликованы в системе электронных закупок Prozorro.

По данным системы, аукционы должны состояться 24 апреля текущего года, а общая ожидаемая стоимость закупки - 783 миллиона 831,9 тысяч гривень. 

Больше всего планируется заплатить по тендеру, где кроме ремонта дорог в семи районах области, предполагаются работы участков трасс: Одесса-Киев, Одесса-Рени, Одесса-Черноморск, Одесса-Кучурган и Одесса-Южный. Ожидаемая стоимость закупки по этому списку - 382 миллиона 791,2 тысячи гривень. 

Второй тендер предполагает ремонт дорог в восьми районах за 189 млн 954,5 тыс. грн, а по третьему планируется, что в 11 районах подрядчик займется мелким ремонтом участков трассы Одесса-Киев и Кропивницкий-Платоново. 

Напомним, Одесская область получила 927 миллионов гривень государственной субвенции на ремонт дорог местного значения.

Ранее служба автодорог сообщила, что Кабинет министров Украины утвердил перечень объектов строительства, реконструкции, капитального и текущего среднего ремонта автомобильных дорог общего пользования государственного значения на 2020 году. В САД сообщили, что для Одесской области предусмотрено финансирование в размере 673 миллионов гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій відсторонив від посади директора держпідприємства «Одеський морський торговельний порт» Олексія Мясковського. Згідно з наказом міністра директор відсторонений на час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства. Виконувати його обов'язки в цей час буде перший заступник Олександр Гармаш. Олексія Мясковського призначили на цю посаду ще у жовтні 2019 року. А до … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області в четверте оголосила тендер, щоб вибрати підрядників для поточного середнього ремонту двох ділянок траси Болград-Кубей-Арциз. За даними системи електронних закупівель Prozorro, цього разу аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 367 мільйонів 225,7 тисяч гривень має відбутися 26 березня.  Кінцевий термін виконання робіт також змінився - тепер … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зазначає, що в Одеській області за добу 18 січня зареєстровано 453 нових випадки COVID-19 і це другий за кількістю показник в країні. Таким чином, з початку пандемії в регіоні зареєстровано вже 79 тисяч 10 випадків інфікування і за цим показником регіон поступається лише Києву.  За останню добу … читати далi

Микола Тарасов, обвинувачений у вбивстві 11-річної мешканки Іванівки Дар'ї Лук'яненко, скоєному у 2019 році, 18 січня 2021 року сказав своє останнє, перед винесенням вироку, слово. Засідання почалося рівно о 16:00. Воно було закритим: в зал не пускали ані журналістів, ані родичів, повідомляє Українська служба інформації.  "Засідання проходило в закритому режимі. Судді вислухали останнє … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР