За I квартал 2020 года жители Одесской области заплатили 209 миллионов на армию

15 квітня 2020 р. 19:23

фінанси

Жители Одесской области перечислили за I квартал текущего года на поддержку армии страны 209 миллионов гривень в виде  военного сбора.

Об этом сообщил исполняющий обязанности начальника Главного управления ГНС в Одесской области Владимир Астрейко.

По его словам,  рост уплаты составил 14,6% или на 26,6 млн грн больше, по сравнению с соответствующим периодом прошлого года.

В частности,  в марте текущего года уплата военного сбора составила 73,7 млн грн, что на 8,6 млн грн или на 13,2% превышает показатель марта 2019 года, а это свидетельствует об ответственности налогоплательщиков, которые добросовестно выполняют свою конституционную обязанность, считают в ГНС.

Военным сбором облагаются доходы в форме заработной платы, поощрительных и компенсационных выплат или других выплат и вознаграждений, которые выплачиваются плательщику в связи с трудовыми отношениями. 

Напомним, плательщики налогов Одесского региона перечислили в государственный бюджет за январь — ноябрь 2019 года 778,8 млн грн военного сбора.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Три райони Одеси: Київський, Малиновський та Приморський залишаться без водопостачання з 23:00 15 квітня до 7:00 16 квітня. Про це проінформували у філії «Інфоксводоканала». На підприємстві зазначили, що відключення пов'язано з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на водонасосній станції “Головна”: "Наразі тривають роботи щодо модернізації обладнання резервного насосу на ВНС “Головна”. Для зручності споживачів роботи проводяться … читати далi

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

Процес приватизації активів портів Білгород-Дністровський та Усть-Дунайськ може стартувати вже за два місяці.  Про це 13 квітня, в ході Українського форуму транспортної інфраструктури, заявив заступник голови Фонду держмайна України Тарас Єлейко, повідомляє ЦТС. «В нас на приватизацію є три морські порти - Усть-Дунайськ, Білгород-Дністровський та Скадовський. Там багато внутрішніх проблем, і ми … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР