В Одесі вода стане дорожче

07 лютого 2020 р. 11:16

тарифи

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг встановила нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс».

Про це повідомили у пресслужбі підприємства. 

На централізоване водопостачання суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення — 4,41 грн. за 1 куб. м без ПДВ (5,292 грн за 1 кубічний метр з ПДВ), раніше - 3,66 грн за 1 куб. м без ПДВ (4,392 грн за 1 куб. м з ПДВ);. 

Централізоване водопостачання для інших споживачів у тому числі юридичним особам і населенню, яке проживає у приватному секторі та у багатоквартирних будинках) — 12,06 грн за 1 куб. м без ПДВ (14,472 грн за 1 куб. м з ПДВ). Раніше споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення це коштувало 9,85 грн за 1 куб. м без ПДВ (11,82 грн за 1 куб. м з ПДВ);

Централізоване водовідведення наразі буде коштувати 3,79 грн за 1 куб. м без ПДВ (4,548 грн за 1 куб. м з ПДВ). Раніше - 2,69 грн за 1 куб. м без ПДВ (3,228 грн за 1 куб. м з ПДВ). 

Централізоване водовідведення для інших споживачів (у тому числі юридичним особам і населенню, яке проживає у приватному секторі та у багатоквартирних будинках) — 10,21 грн за 1 куб. м без ПДВ (12,252 грн за 1 куб. м з ПДВ). Раніше – 8,44 грн за 1 куб. м без ПДВ (10,128 грн за 1 куб. м з ПДВ).

Нові тарифи вступають у дію з 5 лютого поточного року.

Нагадаємо, підвищення тарифів на центральне водопостачання і водовідведення планує Арцизьке комунальне підприємство «Водоканал».

У березні 2019 року засідання виконавчого комітету Арцизького міськради в Одеській області, на якому планувалося розглянути нові тарифи на водопостачання, не відбулося.

Нагадаємо також, що депутат Білгород-Дністровської міської ради Денис Кімінчіджі запропонував своїм колегам розпустити виконавчий комітет.

Раніше П'ятий апеляційний адміністративний суд Одесі 15 січня визнав протиправним і недійсним рішення Білгород-Дністровської міськради «Про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, з централізованого постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Стеклянную пристройку для размещения Центра предоставления административных услуг к зданию Суворовской районной администрации в Одессе намерены закончить в текущем году.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесского городского совета.  В настоящее время уже завершены работы по пристройке помещений, выполнены работы по утеплению и покрытию кровли, смонтировано вентиляционное оборудование. Выполняются работы по … читати далi

Исполняющий обязанности главы Одесской облгосадминистрации Вячеслав Овечкин подписал распоряжение о подготовке и организации в области курортного сезона в 2020 году.   Соответствующий документ опубликовала пресс-служба Одесской ОГА. В частности, до 31 марта райгосадминистрации, исполнительные комитеты советов городов областного значение, сельских, поселковых, городских, советов объединенных территориальных громад должны провести совещания и определить ставки туристического … читати далi

Неприятный инцидент случился в Одесской филармонии на днях с семьей из Киева.  Родители восьмилетнего мальчика, страдающего детским церебральным параличом, решили перед отъездом из Одессы отметить окончание реабилитации посещением филармонии, однако из-за пробок опоздали на концерт, передает ТСН.  В результате, когда они все-таки добрались до филармонии, их не пустили в зал, завив, что ребенок слишком … читати далi

Премьер-министр Украины Алексей Гончарук подписал распоряжение, определяющее  границы территории морского порта «Усть-Дунайск» на юге Одесской области.  Соответствующий документ опубликовала пресс-служба Кабмина.  В частности, у порта есть земля: в Килие - 4,366 гектара на улице Железнякова, 4, и 5,0302 гектаров на улице Кубышкина, 20; в Вилково - 0,8718 га на улице Придунайской, 2,  … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР