У Теплодарі подорожчає вода

22 грудня 2020 р. 10:45

Теплодар тарифи

Міське комунальне підприємство «Теплодарводоканал» планує переглянути тариф на централізоване водопостачання, водовідведення та очищення стічної води.

Про це повідомили у пресслужбі Теплодарського виконавчого комітету. 

На підприємстві зазначають, що МКП «Теплодарводоканал» розрахувало тарифи на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та очистку стічної води та надало заяву і підтвердні матеріали до виконавчого комітету Теплодарської міської ради у лютому 2020 року, але рішення не було прийняте у встановлені чинним законодавством строки. Але МКП «Теплодарводоканал» не надано жодної відповіді щодо мотивованої відмови.

Вдруге МКП «Теплодарводоканал» надало заяву та додані до неї матеріали про встановлення тарифів 04 травня 2020 року.

29 травня 2020 року за  № 65/В-2020 було прийнято рішення щодо встановлення тарифів для всіх споживачів, крім населення, що поставило під загрозу стабільну роботу підприємства, оскільки основним споживачем послуг (85%) є населення.

23 червня 2020 року за № 75/В-2020 було прийняте рішення щодо встановлення тарифів для всіх споживачів, у тому числі і для населення з 1 липня.

"Але тарифи були прийняті не в економічно обгрунтованому розмірі та без зазначення жодних джерел відшкодування різниці в тарифах, що суперечить законодавству", - наполягають комунальники.

Отже, наразі тарифи становлять:

  • На централізоване водопостачання – 14,42 грн/куб.м без ПДВ та 17,30 грн/куб.м з ПДВ;  
  • На централізоване водовідведення – 8,30 грн/куб.м без ПДВ та 9,96 грн/куб.м з ПДВ
  • На централізоване очищення стічної води – 3,86 грн/куб.м без ПДВ та 4,63 грн/куб.м з ПДВ    

У МКП зазначають, що на сьогодні затверджені тарифи та відсоток відшкодування планового економічно обґрунтованого тарифу становлять:

  • На централізоване водопостачання – 82,4%
  • На централізоване водовідведення – 69,1%                                                                                  
  • На централізоване очищення стічної води -102,9 %                              

Розрахункові тарифи становлять: 

  • На централізоване водопостачання – 17,50 грн/куб.м без ПДВ  21 грн/куб.м з ПДВ;
  • На централізоване водовідведення – 12,02 грн/куб.м без ПДВ та 14,42 грн/куб.м з ПДВ;
  • На централізоване очищення стічної води – 3,75 грн/куб.м без  ПДВ та 4,50 грн/куб.м з ПДВ.

Нагадаємо, Доброславська селищна рада планує змінити тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів для населення Доброслава та села Вовківське. 

Національна комісія з регулювання ринку комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила нові тарифи на теплову енергію для комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». 

.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Електроенергія в Україні подорожчає для всіх споживачів, окрім побутових та захищених, приблизно вдвічі - з чинних 1,6-2,5 гривень до 3,5-4 гривень.  Як пояснили ІзбірКому спеціалісти, це станеться через  те, що 30 липня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, внесла зміни в постанову № 766. Відтепер максимум цін для … читати далi

Конкурсна комісія допустила до конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки (БЕБ) 48 кандидатів серед яких колишній голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций.  Повний перелік допущених до конкурсу кандидатів оприлюднили на урядовому порталі. Серед допущених до конкурсу кандидатів також, - голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник, член Ради Національного … читати далi

Керівництво комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» планує звернутися до поліції з метою встановлення особи порушника та подати позов щодо відшкодування завданої шкоди майну КП.  Про це повідомили у пресслужбі підприємства. За даними КП, йдеться про інцидент на вулиці Кримській, 52, де водій автомобіля Daewoo Lanos не впорався із кермуванням та провалився в … читати далi

Фрагменти ліпнини обвалилася з фасаду пам'ятки архітектури на Приморському бульварі, 5, що в центрі Одеси тож наразі тротуар біля будинку огородили, Як зазначає Суспільне, прокоментувати ситуацію в мерії поки не змогли.  Будинок Лерхе, в якому стався обвал, — пам'ятник архітектури національного значення. Його побудували в 1823-1826 роках за проєктом італійського архітектора Франческа Боффо … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР