У Теплодарі подорожчає вода

22 грудня 2020 р. 10:45

Теплодар тарифи

Міське комунальне підприємство «Теплодарводоканал» планує переглянути тариф на централізоване водопостачання, водовідведення та очищення стічної води.

Про це повідомили у пресслужбі Теплодарського виконавчого комітету. 

На підприємстві зазначають, що МКП «Теплодарводоканал» розрахувало тарифи на централізоване водопостачання, централізоване водовідведення та очистку стічної води та надало заяву і підтвердні матеріали до виконавчого комітету Теплодарської міської ради у лютому 2020 року, але рішення не було прийняте у встановлені чинним законодавством строки. Але МКП «Теплодарводоканал» не надано жодної відповіді щодо мотивованої відмови.

Вдруге МКП «Теплодарводоканал» надало заяву та додані до неї матеріали про встановлення тарифів 04 травня 2020 року.

29 травня 2020 року за  № 65/В-2020 було прийнято рішення щодо встановлення тарифів для всіх споживачів, крім населення, що поставило під загрозу стабільну роботу підприємства, оскільки основним споживачем послуг (85%) є населення.

23 червня 2020 року за № 75/В-2020 було прийняте рішення щодо встановлення тарифів для всіх споживачів, у тому числі і для населення з 1 липня.

"Але тарифи були прийняті не в економічно обгрунтованому розмірі та без зазначення жодних джерел відшкодування різниці в тарифах, що суперечить законодавству", - наполягають комунальники.

Отже, наразі тарифи становлять:

  • На централізоване водопостачання – 14,42 грн/куб.м без ПДВ та 17,30 грн/куб.м з ПДВ;  
  • На централізоване водовідведення – 8,30 грн/куб.м без ПДВ та 9,96 грн/куб.м з ПДВ
  • На централізоване очищення стічної води – 3,86 грн/куб.м без ПДВ та 4,63 грн/куб.м з ПДВ    

У МКП зазначають, що на сьогодні затверджені тарифи та відсоток відшкодування планового економічно обґрунтованого тарифу становлять:

  • На централізоване водопостачання – 82,4%
  • На централізоване водовідведення – 69,1%                                                                                  
  • На централізоване очищення стічної води -102,9 %                              

Розрахункові тарифи становлять: 

  • На централізоване водопостачання – 17,50 грн/куб.м без ПДВ  21 грн/куб.м з ПДВ;
  • На централізоване водовідведення – 12,02 грн/куб.м без ПДВ та 14,42 грн/куб.м з ПДВ;
  • На централізоване очищення стічної води – 3,75 грн/куб.м без  ПДВ та 4,50 грн/куб.м з ПДВ.

Нагадаємо, Доброславська селищна рада планує змінити тарифи на послугу з вивезення твердих побутових відходів для населення Доброслава та села Вовківське. 

Національна комісія з регулювання ринку комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила нові тарифи на теплову енергію для комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси». 

.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ХІІІ Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 23 до 30 липня 2022 року в Одесі. Про це повідомила генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух. За її словами, одразу після завершення Одеського міжнародного кінофестивалю команда починає планувати проведення наступного фестивалю.  "Зараз ми раді оголосити дати улюбленої події літа всіх українських кіноманів. 13-й Одеський міжнародний кінофестиваль … читати далi

30 листопада Верховна Рада прийняла Закон "Про Службу військового капеланства". Про це повідомило Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.  Закон регулює відносини у сфері реалізації конституційного права на свободу світогляду та віросповідання військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної прикордонної служби України, … читати далi

Одеська обласна державна адміністрація 19 листопада змінила правила допуску журналістів до своєї будівлі. Відповідну інформацію оприлюднили під час засідання П'ятого апеляційного суду.  Через зміну правил суд частково задовольнив скаргу ОДА на рішення Одеського окружного адміністративного суду, що задовольнив позов головного редактора ІзбірКома Валерія Болгана за юридичного супроводу Громадського центру правосуддя, заснованого Одеською обласною організацією ВГО … читати далi

Суддя Овідіопольського районного суду Дмитро Гандзій поскаржився у Вищу раду правосуддя на тиск з боку виконуючої обов'язки директорки Сухолиманської школи Таїровської громади Одеського району.  Як вказано у повідомленні судді, оприлюдненому ВРП, директорка 17 листопада звернулася у суд із позовом проти Таїровської сільради через усунення від роботи. Освітянка відмовлялася вакцинуватись від COVID-19. Вона вимагала … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР