В Одеській області з початку року перевезли 38 мільйонів пасажирів та 6 мільйонів тонн вантажу

21 жовтня 2020 р. 15:26

транспорт

Пасажирський автотранспорт Одещини з початку року перевіз 38,3 мільйонів пасажирів, близько 80% яких - в містах, а 65% возили саме одеситів.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області.

За підсумками І півріччя 2020 року підприємства автомобільного транспорту витратили 32,6 млн грн капітальних інвестицій, з них 77,2% – на оновлення рухомого складу. Джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств автомобільного транспорту, за рахунок яких освоєно 66,6%, та місцеві бюджети – 33,4% від усіх вкладень.

Експорт послуг автомобільного транспорту з Одеської області у січні–червні 2020 року становив 5 млн 897,5 тис. дол. США, імпорт – 2 млн 597,5 тис. дол. США. Головними споживачами послуг автомобільного транспорту були: Республіка Молдова (10,7%), Малайзія (9,4%), Німеччина (8,4%), Туреччина (6,8%), Румунія (6,6%) та Кіпр (5,8%). 

Також у січні–вересні поточного року автотранспортними підприємствами та фізичними особами–підприємцями було перевезено 6,6 мільйонів тонн вантажів. Найбільш вагомими вантажопотоками були зерно та інша продукція рослинництва; камінь, пісок, гравій, глина та інша продукція добувної промисловості; олія, інші харчові продукти, напої та тютюнові вироби; промислові товари; готові будівельні матеріали та вироби. 

Основна частина автомобільних перевезень виконується в межах України (у січні–червні 2020 р. їх частка становила 93,9%).

Нагадаємо, обсяги із будівництва будівель у січні–серпні 2020 року зменшилися на 36,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Підприємства Одеси, що працювали за будівельними контрактами, виробили впродовж січня-червня 2020 року будівельної продукції на суму 5 мільярдів 556,9 мільйонів гривень, що становило 84,1% до загального обсягу по області.

Серед регіонів України за обсягами виробленої будівельної продукції Одеська область посіла третє місце. Підприємства регіону виробили її на суму 6 мільярдів 607,9 мільйонів гривень. 

В Одеській області за січень-червень 2020 року зафіксовано найбільше падіння фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства. За інформацією Державної служби статистики України, індекс сільськогосподарської продукції в регіоні (в порівнянні з першим півріччям минулого року) склав всього 33,1 (це найгірший показник в Україні). 

Обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку області з початку інвестування, за попередніми даними, на 31 грудня 2019 року становив 1 млрд 279,3 млн дол. США

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Начальница коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одесса» Анна Позднякова обратилась в Facebook к народным депутатам, имеющим отношение к Одесской области, с просьбой поддержать два законопроекта.  Как пояснила Анна Позднякова, речь идет о законопроекте №2458 от 15 ноября 2019 года «О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно урегулирования отдельных вопросов в сфере предоставления жилищно-коммунальных … читати далi

Державна служба геології та надр України анонсувала довгоочікувані інвестиційні пропозиції — ділянки із покладами руд золота дві з яких - ділянки на півночі Одеської області - «Квітківська» та «Майська». Вони пропонуються для геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки строком на п'ять років. При цьому ділянки «Квітківська» та «Майська» можуть розглядатися як один … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про внесення змін до розпорядження міського голови від 14 вересня «Про скликання громадських слухань щодо обговорення питань про повернення деяким об’єктам топоніміки у місті Одесі попередніх назв».  Про це повідомили у  пресслужбі Одеського муніципалітету.  Згідно розпорядження, «громадські слухання» вирішили замінити «інтернет-конференцією». Протягом двох місяців з дня … читати далi

Депутаты Одесского городского совета утвердили состав постоянных депутатских комиссий и их председателей, сформировав всего 11 комиссий.  В некоторых из них по два члена, а в некоторых более пяти.  Например в комиссии по вопросам культуры, туризма и международных отношений пока лишь два члена:  Олег Филимонов («Слуга народа»)   Людмила Варавва («Доверяй делам»). … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР