В Одеській області нарахували 418 мільйонерів

28 вересня 2020 р. 20:17

фінанси

Платники податків в Одеській області задекларували дохід за 2019 рік на загальну суму 4,8 мільярдів гривень, а мільйонні вказали 418 осіб.

Про це повідомили у пресцентрі Державної податкової служби. 

Загальна сума задекларованого мільйонерами оподатковуваного доходу складає 3 мільярди гривень, а найбільший дохід задекларував мешканець Київського району Одеси в сумі 212,2 мільйонів гривень.

За результатами декларування до сплати нараховано 135 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 21 млн грн військового збору.  Найбільшу суму до сплати визначили мешканці Одеси - 80,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 13,2 млн грн військового збору.

Станом на 1 вересня платники вже сплатили 120,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 20,5 млн грн військового збору.

Як повідомила начальник Головного управління ДПС в Одеській області Юлія Шадевська, найактивнішими декларантами стали громадяни, які задекларували дохід, отриманий від продажу сільськогосподарської продукції – 25 тис. 510 осіб. Загальна сума задекларованого доходу склала 148,3 млн гривень. Доходи у вигляді спадщини/дарування задекларували 2 тис. 137 осіб, при цьому, загальна сума доходу склала 811,4 млн гривень. 

Ще 720 мешканців області задекларували понад 367,6 млн грн доходу від продажу (обміну) рухомого та/або нерухомого майна. Інвестиційні доходи у сумі 70,7 млн грн, задекларували 90 мешканців регіону. 

Керівник Головного управління ДПС в Одеській області Юлія Шадевська нагадала, що громадяни мають право скористатися правом на податкову знижку.

Таке право вже реалізували понад 3,6 тис громадян, а сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету складає 11 млн грн. 

Нагадаємо, Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) в рамках програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розрахували Індекс конкурентоспроможності міст 2019-2020, в якому Одеса посіла 23 місце. 

Нагадаємо також, що міські голови міст обласного підпорядкування, розташованих на території Одеської області, подали електронні декларації про доходи за 2019 рік.

Двоє жителів Одеської області задекларували дохід за 2018 року понад 100 мільйонів гривень, а 304 - понад мільйон.

В лютому ДФС повідомляла про 253 мільйонерів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

З 17 травня по 12 листопада 2021 року командою проєкту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації було проаналізовано 41 тис. 697 публікацій: 33 тис. 943 повідомлення в 14 місцевих медіа, 6 тис. 884 дописів у їхніх Телеграм-каналах та 870 постів у Фейсбуці 6 місцевих політиків, … читати далi

26 листопада вночі в Одесі на 68 році життя не стало Олександра Лобєєва, майстра світла та оператора Одеської кіностудії, а також співзасновника Музею техніки кіно. Про це повідомили на сторінці Одеської кіностудії. Олександр Лобєєв входив до Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та був нагороджений Почесним іменним знаком «Легенда Одеської кіностудії». Фото: Музей кіно Прощання відбудеться у неділю 28 листопада о 14:30 у Валихівському провулку. … читати далi

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання. Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної. Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів … читати далi

Міністерство охорони здоров'я у своєму щоденному звіті про перебіг COVID-19 в країні повідомило про 624 нових випадки, зафіксованих в Одеській області за добу 26 листопада. Також виявлено 18 летальних випадки та 741 одужання. Таким чином, Одеська область випала з п'ятірки лідерів та посіла десяте місце в країні за кількістю випадків інфікування за добу. Перша п'ятірка регіонів-антилідерів виглядає так: … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР