У Держлікслужбі в Одеській області аудитори виявили незаконні нарахування надбавок та премій майже на 800 тисяч

29 лютого 2020 р. 13:02

фінанси

Працівники Південного офісу Держаудитслужби закінчили ревізію Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області, під час якої виявили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 780 тисяч гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Південного офісу Держаудитслужби.

Аудитори встановили факти необґрунтованих витрат бюджетних коштів на виплату надбавок за інтенсивність праці, за додаткове навантаження через виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. Наприклад, в установі надбавки за інтенсивність праці та премії працівникам за жовтень-грудень 2019 року виплачувалися без наявності відповідних наказів. Більше того, головний спеціаліст-бухгалтер установи упродовж жовтня-грудня 2019 року без відома керівника встановлював сам собі розмір надбавки, який значно перевищував її розмір іншим працівникам. Наприклад, у відомостях на нарахування та виплату заробітної плати головний спеціаліст-бухгалтер прописав у жовтні собі 550 відсотків, у листопаді – 900 % та грудні – 800 % надбавки. Такі порушення призвели до необґрунтованого використання коштів загального фонду державного бюджету (разом з нарахуваннями єдиного соціального внеску) на загальну суму 490 тис. грн.

Окрім цього, з січня 2017 року по серпень 2019 року колишній в.о. начальника установи призначав собі без дозволу вищого керівництва надбавки за додаткове навантаження та отримав безпідставно 130 тис. грн, на яку перераховано ЄСВ ще 30 тис. грн.

Посадовці, за відповідальністю яких сталися ці порушення, на даний час вже звільнилися або звільняються, але за скоєне все одне буде відповідальність – аудитори наразі складають протоколи про адміністративне правопорушення, а матеріали ревізії передані правоохоронним органам для відповідного реагування.

Нагадаємо, раніше аудитори знайшли фінансвові порушення у  ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» та у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет міністрів України вважає за можливе дозволити з 5 червня працювати закладам громадського харчування, а також поновити авіаційне сполучення по країні з 5 червня, а в інші країни, що відкрили аеропорти для рейсів з України - з 15 червня. Таке рішення Кабмін ухвалив на засіданні сьогодні, 3 червня. Зокрема кафе можуть приймати відвідувачів у … читати далi

Исполнительный комитет Одесского городского совета намерен собраться 4 июня на внеочередное заседание.  Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, в повестке дня один вопрос: «О внесении на рассмотрение Одесском городском совете проектов решений о включении в Перечень объектов малой приватизации коммунальной собственности территориальной громады Одессы, подлежащих приватизации в 2020 году, новых объектов коммунальной … читати далi

Кабінет міністрів України підтримав ініціативу з передачі моста через лиман з балансу Чорноморської міської ради на баланс Державного агентства автомобільних доріг.  Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций на своїй сторінці у Facebook.  «Довгі роки влада міста не проявляла ініціативи щодо завершення будівництва. Об’єкт ризикував стати довгобудом. … читати далi

Коммунальное учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» предложил провести ревитализацию Дюковского сада на Балковской путем строительства в парке отеля «Хилтон» и трехэтажного паркинга почти на 300 мест.  Об этом сообщила депутат Одесского городского совета Ольга Квасницкая на своей странице в Facebook.  По ее словам, под застройку планируется отвести больше гектара территории парка.  «Для начала: как … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР