ТОП-5 результатів діяльності голів об'єднаних територіальних громад

27 листопада 2020 р. 14:30

Березівка ОТГ рейтинг

Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної адміністрації оприлюднив результати оцінки діяльності голів об'єднаних громад Одеської області за ІІІ квартал 2020 року. 

Згідно з даними ОДА: 

  • на першому місті Затишанська селищна рада, яка піднялася з третьої сходинки, що її займала за результатами січня-червня.
  • на другому опинилася Таїровська рада, що піднялася з 11-12 міста.
  • третю сходинку посіла Авангардівська селищна рада, яка поступово піднялася туди спочатку з 10 місця (І квартал) потім з шостого (ІІ квартал).
  • Окнянська селищна рада також зростала з 11 місця (І квартал), 7 місце (!! квартал) і нарешті четверте за результатами ІІІ квартала. 
  • Березівська міська рада з другого місця за результатами ІІ квартала спустилася на п'яте місце.

   

Нагадаємо, в липні Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу сформував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. 

А в червні Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації провів експериментальний моніторинг і оцінку діяльності голів Об'єднаних територіальних громад (ОТГ) за I квартал 2020 року.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

Служба безпеки України викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляє пресцентр Управління Служби безпеки України в Одеській області. Згідно з повідомленням пресцентру, оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий … читати далi

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відзначив державними нагородами діячів з усієї країни з нагоди Дня Соборності України. Про це повідомляється на сайті Офісу президента. Ордена та медалі діячі отримали за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю. Серед нагороджених … читати далi

Комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня» ліквідують через застаріле обладнання та відповідно, неконкурентність з сучасними приватними підприємствами. Даний проєкт рішення винесено виконавчим комітетом на розгляд чергового засідання ради, яке відбудеться 29 січня. Для інформації: комунальне підприємство «Ізмаїльська міська друкарня», що знаходилось за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Семінарська, 38 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР