ТОП-5 результатів діяльності голів об'єднаних територіальних громад

27 листопада 2020 р. 14:30

Березівка ОТГ рейтинг

Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної адміністрації оприлюднив результати оцінки діяльності голів об'єднаних громад Одеської області за ІІІ квартал 2020 року. 

Згідно з даними ОДА: 

  • на першому місті Затишанська селищна рада, яка піднялася з третьої сходинки, що її займала за результатами січня-червня.
  • на другому опинилася Таїровська рада, що піднялася з 11-12 міста.
  • третю сходинку посіла Авангардівська селищна рада, яка поступово піднялася туди спочатку з 10 місця (І квартал) потім з шостого (ІІ квартал).
  • Окнянська селищна рада також зростала з 11 місця (І квартал), 7 місце (!! квартал) і нарешті четверте за результатами ІІІ квартала. 
  • Березівська міська рада з другого місця за результатами ІІ квартала спустилася на п'яте місце.

   

Нагадаємо, в липні Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу сформував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. 

А в червні Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації провів експериментальний моніторинг і оцінку діяльності голів Об'єднаних територіальних громад (ОТГ) за I квартал 2020 року.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національна служба здоров’я призупинила оплати 77 лікарням України через те, що вони не виконали вимоги щодо доступності будівель для людей з інвалідністю.  Як повідомили в НСЗУ, станом на 4 серпня надавачі медичних послуг Одеської області, з якими укладено договори за напрямом "Первинна медична допомога", надали документи про доступність, тому їм відновлена оплата.  … читати далi

Фахівці Інституту національної пам'яті, археологи, волонтери, громадські організації, що спеціалізуються на пошукових роботах на місці поховання жертв політичних репресій 1938-1941 років, знайшли на 6-му кілометрі Овідіопольської дороги перші рештки загиблих. Про це повідомив археолог Олександр Бабич. За його словами, наразі техніка знімає верхній шар будівельного сміття. За даними археологів видно, що … читати далi

Наразі в Одесі проживають 14 ветеранів війни, які безпосередню брали участь в обороні і визволенні нашого міста від нацистських окупантів. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету. З метою підтримки ветеранів війни-учасників оборони та визволення міста Одеси міською програмою передбачена щомісячна виплата стипендії міського голови у розмірі по 2 тисячі гривень. … читати далi

У дописі в мережі Facebook Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський розповів про плани відкриття в місті спрощеного пункту пропуску.  Днями мер Кілії відвідав румунське місто Кілія-Веке, яке розташоване по той бік Дунаю. Договір про співробітництво між містами найближчим часом буде укладений, підкреслив Вячеслав Чернявський, і сторони розпочнуть підготовку документів для відкриття … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР