ТОП-5 результатів діяльності голів об'єднаних територіальних громад

27 листопада 2020 р. 14:30

Березівка ОТГ рейтинг

Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної адміністрації оприлюднив результати оцінки діяльності голів об'єднаних громад Одеської області за ІІІ квартал 2020 року. 

Згідно з даними ОДА: 

  • на першому місті Затишанська селищна рада, яка піднялася з третьої сходинки, що її займала за результатами січня-червня.
  • на другому опинилася Таїровська рада, що піднялася з 11-12 міста.
  • третю сходинку посіла Авангардівська селищна рада, яка поступово піднялася туди спочатку з 10 місця (І квартал) потім з шостого (ІІ квартал).
  • Окнянська селищна рада також зростала з 11 місця (І квартал), 7 місце (!! квартал) і нарешті четверте за результатами ІІІ квартала. 
  • Березівська міська рада з другого місця за результатами ІІ квартала спустилася на п'яте місце.

   

Нагадаємо, в липні Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу сформував черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. 

А в червні Департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації провів експериментальний моніторинг і оцінку діяльності голів Об'єднаних територіальних громад (ОТГ) за I квартал 2020 року.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України 13 квітня. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання … читати далi

Три райони Одеси: Київський, Малиновський та Приморський залишаться без водопостачання з 23:00 15 квітня до 7:00 16 квітня. Про це проінформували у філії «Інфоксводоканала». На підприємстві зазначили, що відключення пов'язано з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на водонасосній станції “Головна”: "Наразі тривають роботи щодо модернізації обладнання резервного насосу на ВНС “Головна”. Для зручності споживачів роботи проводяться … читати далi

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР