ТОП-3 зарплат чиновников Кабмина за январь

12 лютого 2020 р. 13:35

Кабінет Міністрів

Кабинет министров Украины опубликовал данные о заработных платах премьер-министра, министров и их заместителей за январь 2020 года. 

В Кабмине отметили, что в январе выплаты начислялись по старым правилам. Но уже в феврале, согласно принятому 5 февраля правительством решению, зарплаты министрам и другим высокопоставленным чиновникам начисляются с привязкой к средней зарплате по Украине с применением установленного коэффициента. При этом премии будут не более одного оклада и в соответствии с оценкой деятельности по результатам квартала.

Самими высокооплачиваемыми чиновниками оказались не премьер-министр и его заместители, а заместитель министра иностранных дел Сергей Кислица, которому заплатили 130 тысяч 172 гривни, заместитель министра социальной политики Наталья Ненюченко - 103 тысячи 605 гривень и заместитель министра цифровой трансформации Украины по вопросам европейской интеграции Валерия Ионан - 101 миллион 637 тысяч гривень. 

Премьер-министр Алексей Гончарук заработал 33 тысячи 782 гривни, его заместитель Дмитрий Кулеба - 33 тысячи 841 гривню, а другой вице-премьер-министр Михаил Федоров - 27 тысяч 713 гривень.

Подробнее о зарплатах чиновников Кабмина ТУТ.  

Напомним, должностной оклад главы Одесской областной администрации Максима Куцего 19 тысяч 360 гривень в месяц, а самую маленькую зарплату в аппарате ОГА получает специалист сектора информационно-компьютерного обеспечения - 4 тысячи 230 гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

Міська рада буде публікувати порядок денний і протоколи засідань постійних депутатських комісій на депутатському порталі. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань законності, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Як розповів очільник департаменту інформації Андрій Сиваш, на сайті з'являться такі вкладки як порядок денний комісій, протоколи засідань і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР