Только половина нардепов-одесситов поддержала «антиколомойский закон»

Верховная Рада Украины приняла во втором чтении и в целом законопроект «Об отдельных вопросах функционирования банковской системы (№2571-д)», более известный как «антиколомойский закон».

Как сообщили в пресс-службе парламента за него проголосовали 270 народных депутатов, в том числе, нардепы-одесситы избранные по мажоритарной системе Сергей Колебошин, Игорь Васильковский, Александр Горенюк, Александр Ткаченко, Степан Чернявский («Слуга народа»), Алексей Гончаренко («Европейская солидарность»).

Воздержались: Анатолий Урбанский, Антон Киссе («За будущее»). Не голосовал Олег Колев («Слуга народа») Отсутствовали Артем Дмитрук и Алексей Леонов («Слуга народа»).  

Избранные по спискам проголосовали так: Николай Скорик («Оппозиционная платформа — За жизнь») - против, Юлия Диденко и Иван Шинкаренко («Слуга народа») - за. Их однопартиец  Андрей Костин - отсутствовал.

Законопроект предполагает, что владельцы обанкротившегося банка, в том числе бывший владелец «ПриватБанка» Игорь Коломойский, не смогут отменить или приостановить его ликвидацию через суды, вернуть банк себе или восстановить его работу.

Признание решения о выводе банка с рынка незаконным не может быть основанием для его отмены.

Законопроект так же наделяет Нацбанк дополнительными полномочиями. Регулятор сможет требовать изменения состава совета или правления банка, если он считает их неэффективными, а также обязать банк определять связанных лиц до совершения операций с ними.

Напомним, Верховная Рада приняла в первом чтении проект закона № 2769 «О внесении изменений в статьи 225 Избирательного кодекса Украины (относительно размера денежного залога)».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одеській області представники ОПОРИ фіксують відсутність на деяких дільницях пандусів. Як повідомляє ОПОРА, в Ізмаїлі виборчі дільниці №511002 та №510991 розташовані на другому поверсі. У Болграді дільниця №510288 знаходиться на першому поверсі, але сходинки є досить незручними, а пандусу нема. Спецдільниця №510167 у Березівській районній лікарні знаходиться у підвальному приміщенні, … читати далi

Явка на дільницях під час місцевих виборів 2020 року склала за неофіційними джерелами 33-35%, а у місті Одесі трохи нижче - 30%.  Такі показники оприлюднив голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций під час брифінгу.  Він зазначив, що офіційні дані ще має оприлюднити Центральна Виборча комісія.  За даними ОПОРИ, явка на … читати далi

На виборчій дільниці №510706 у селі Сухий Лиман Таїровської селищної громади суб’єкти виборчого процесу викликали поліцію через голосування виборців, які зареєструвалися у селі перед виборами. Як пояснила спостерігачеві ОПОРИ голова дільничної виборчої комісії, за двома адресами зареєструвалася значна кількість виборців: за однією адресою – 65 громадян, за іншою – 72. … читати далi

Голосування на виборчих дільницях закінчилося і комісії почали підрахунок голосів, для виявлення учасників другого туру боротьби за місце міського голови Одеси, а також депутатів обласної, районної та міської рад. Між тим вже оприлюднені результати кількох екзит-полів які вказують на те, що Одеський міський голова Генадій Труханов вийде в другий тур. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР