Слідами Порошенка: на Одещині утворили нову Раду розвитку громад

19 січня 2020 р. 17:06

ОДА бюджет

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області.

Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА.

Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних громад з урахуванням стандартів Європейської хартії місцевого самоврядування та новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку адміністративно-територіальних одиниць Одеської області".

Очолив раду сам голова Одеської обласної державної адміністрації, також до неї увійшли його заступники, голова Одеської обласної ради та його заступники, голови постійних комісій Одеської обласної ради і керівники депутатських фракцій, голови районних державних адміністрацій і райрад, Одеський міський голова та міські голови міст обласного значення, а також голови об’єднаних територіальних громад та низка чиновників ОДА. При цьому всі, хто мають обрані посади, увійдуть до Ради лише за згодою.
                        
Відповідно до положення про Раду, вона має право запитувати від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських об'єднань необхідні інформацію, документи і матеріали; утворювати тимчасові робочі групи, інші робочі органи для розроблення та детального опрацювання окремих питань; запрошувати на свої засідання керівників і представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та експертів; залучати для розгляду питань, що належать до компетенції Ради, працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також незалежних експертів (за їх згодою); організовувати та проводити конференції, «круглі столи» тощо.

Чим ця Рада буде відрізнятся від Ради регіонального розвитку, утвореної позаминулого року під егідою тодішнього президента Петра Порошенка, наразі достеменно не відомо. Нагадаємо, що тоді розпорядження "Про утворення Ради регіонального розвитку в Одеській області" видав голова ОДА Максим Степанов - 21 листопада 2018 року.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський муніципалітет з 9:30 тимчасово обмежив рух до міста вантажного автотранспорту, у зв'язку із погіршинням погодних умов. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції. Тож поліцейські контролюватимуть рух великовагових автівок з боку автодоріг:  - М 05 Київ - Одеса,  - М 15 Одеса - Рені,  - М 14 Одеса - Мелітополь,  - М 16 Одеса … читати далi

Міністерство охорони здоров'я повідомило про п'ять нових летальних випадків COVID-19 в Одеській області, зареєстрованих за 26 січня. Загалом з початку пандемії в Одеській області помер 1 тисяча 301 пацієнт з діагностованою коронавірусною інфекцією.  Більшість випадків зареєстровано в Одесі - чотири та один в Білгород-Дністровському районі.  Загалом за добу в регіоні зареєстровано … читати далi

Наліпання мокрого снігу та сильний поривчастий вітер призвели станом на 7:00 27 січня до знеструмлення 117 населених пунктів у п'яти областях України. Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, найбільше постраждала Житомирська область, де без енергопостачання залишаються наразі 79 населених пунктів. В Одеській області без світла сидять мешканці 13 населених пунктів … читати далi

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР