Слідами Порошенка: на Одещині утворили нову Раду розвитку громад

19 січня 2020 р. 17:06

ОДА бюджет

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області.

Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА.

Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних громад з урахуванням стандартів Європейської хартії місцевого самоврядування та новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку адміністративно-територіальних одиниць Одеської області".

Очолив раду сам голова Одеської обласної державної адміністрації, також до неї увійшли його заступники, голова Одеської обласної ради та його заступники, голови постійних комісій Одеської обласної ради і керівники депутатських фракцій, голови районних державних адміністрацій і райрад, Одеський міський голова та міські голови міст обласного значення, а також голови об’єднаних територіальних громад та низка чиновників ОДА. При цьому всі, хто мають обрані посади, увійдуть до Ради лише за згодою.
                        
Відповідно до положення про Раду, вона має право запитувати від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських об'єднань необхідні інформацію, документи і матеріали; утворювати тимчасові робочі групи, інші робочі органи для розроблення та детального опрацювання окремих питань; запрошувати на свої засідання керівників і представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та експертів; залучати для розгляду питань, що належать до компетенції Ради, працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також незалежних експертів (за їх згодою); організовувати та проводити конференції, «круглі столи» тощо.

Чим ця Рада буде відрізнятся від Ради регіонального розвитку, утвореної позаминулого року під егідою тодішнього президента Петра Порошенка, наразі достеменно не відомо. Нагадаємо, що тоді розпорядження "Про утворення Ради регіонального розвитку в Одеській області" видав голова ОДА Максим Степанов - 21 листопада 2018 року.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одесский апелляционный суд рассмотрел ходатайство адвокатов совладельца отеля «Токио Стар» Сергея Дурача о смене меры пресечения с содержания в СИЗО на домашний арест. Защита Дурача настаивает на том, что он не находился в международном розыске, а в Украину все это время не возвращался из-за карантина, сообщает Odessa.online. Прокурор Евгений Антощук … читати далi

Комісія з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Овідіопольської районної державної адміністрації від вирішила припинити функціонування відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації РДА. Як повідомили у пресслужбі РДА,  це робиться з метою недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-19. Центр надання адміністративних послуг Овідіопольської РДА  припиняє … читати далi

Руководитель департамента здравоохранения Одесского городского совета Елена Якименко прогнозирует дальнейший рост инфицирования коронавирусом в городе.  Своим прогнозом она поделилась в ходе заседания оперативного штаба по вопросам ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в муниципалитете.  По ее словам, тенденции распространения COVID-19  в регионе и в областном центре в частности дают основания полагать, что за … читати далi

В июле 2 тысячи 92 семьи физических лиц-предпринимателей, избравших упрощенную систему налогообложения, в которых воспитываются 2 тысячи 717 детей в возрасте до 10 лет получили пособия на детей, Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, выплаты проводятся за счет средств, выделенных из фонда борьбы с острой респираторной болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, и … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР