Скульптура на здании мэрии снова посыпалась, а деньги ушли на борьбу с коронавирусом

Скульптурная композиция «День-ночь» на здании «Старой биржи», в котором располагается Одесский муниципалитет, снова требует ремонта, однако деньги на него перенаправили на борьбу с коронавирусом. 

Как пояснил заместитель начальника управления по вопросам охраны объектов культурного наследия, средства на ремонт скульптуры заложили в программу, разработанную управлением культурного наследия. 

Однако из нее средства перенаправили на борьбу с коронавирусом и сейчас управление пытается найти внебюджетные средства для локального ремонта на статуе «День». Дело в том, что недавно у скульптуры, которая изображает женщину, отвалился фрагмент груди. 

Примечательно, что только осенью 2020 года композицию ремонтировали, правда тогда привели в порядок скульптуру «ночь», которую за год до того повредил дрон кого-то из туристов. Тогда отвалившиеся фрагменты примотали к скульптуре скотчем. Так она и стояла до сентября 2020 года. 

В декабре 2018 года тогда еще председатель Одесской облгосадминистрации Максим Степанов подписал распоряжение, которым утвердил проектную документацию по рабочему проекту «Реставрация здания Старой биржи по адресу: пл. Думская, 1 в Одессе. Корректировка» общей сметной стоимостью 143 млн 623 617 грн.

Здание по проекту Франца Боффо и Георгия Торичелли было построено как биржа, строительство длилось с 1828 по 1834 год, в 1871 году были внесены изменения в архитектуру. Как раз в начале 70-х годов 19 ст. на здании и появилась композиция, называемая «День-ночь».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У рекомендованому порядку денному восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання внесено сорок чотири проекти рішень і розділ «Різне». На попередній, сьомій сесії міськради, депутатами було прийнято тридцять два рішення. А до цього максимальну кількість розглянутих рішень, двадцять три, було розглянуто і прийнято на третій сесії ради. На обличчя … читати далi

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой» поступилося ТОВ «Евродор» в боротьбі за експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Як повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 436 мільйонів 668 тисяч гривень відбувся 13 квітня.  Відповідно до переліку йдеться про дороги: М-15 Одеса - Рені (на м.Бухарест), км 161+398 - км … читати далi

Вищий антикорупційний суд вдруге відклав підготовче судове засідання у резонансній справі про придбання за завищеною ціною адміністративної будівлі заводу «Краян», за якою одним з обвинувачених є одеський міський голова Геннадій Труханов. Засідання не відбулося через неявку кількох адвокатів та коронавірусну хворобу захисника В'ячеслава Вінчковського, інформує судовий кореспондент ІзбірКому.  Усі обвинувачені брали участь у засіданні … читати далi

У першому кварталі 2021 року українська медіаспільнота випустила сім заяв, що стосувалися ситуації зі свободою слова в Україні, та дві заяви на підтримку білоруських журналістів. Окрім того, окремі медіа та журналісти зробили два публічних звернення до влади щодо утиску їхніх прав. Влада публічно відреагувала на чотири таких заяви. Такими є … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР