Середньомісячна зарплата в Одеській області не дотягує до середньої по країні

19 лютого 2020 р. 09:44

ОДА ОТГ фінанси

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций дав доручення головам об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій виправити ситуацію із рівнем заробітної плати, кількістю офіційно оформлених працівників та соціальним страхуванням.

Як повідомили у пресслужбі Одеській облдержадміністрації, наразі середньомісячна зарплата в Одеській області складає 9 тисяч 246 гривень. Це 88,1% до середньомісячної зарплати в Україні.

Найбільша заробітна плата спостерігається у Лиманському (11 тис. 112), Біляївському (7 тис. 791), Балтському (7 тис. 166), Миколаївському (7 тис. 40) районах, а також у Красносільській (9 тис. 356), Шабівській (8 тис. 892), Авангардівській (8 тис. 569), Розквітівській (7 тис.892) та Яськівській (7 тис. 530) ОТГ.

Найнижчі зарплати в Арцизькому (5 тис. 718), Кілійському (6 тис. 72), Кодимському (6 тис. 203), Тарутинському (6 тис. 82), Татарбунарському (5 тис. 816) районах, а також у Маяківській (5 тис. 912), Кілійській (5 тис. 890), Старокозацькій (5 тис. 867), Вилківській (5 тис. 817) та Цебриківській (5 тис. 667) ОТГ.

Найнижчий рівень зарплати спостерігається у галузях: оптова та роздрібна торгівля – 5 тис. 294 грн. При цьому пропозиція середньої заробітної плати на торговельних об’єктах області становить від 6 тис. 300 до 7 тис. 500 грн. А у міських — до 8-9,5 тис., грн сільське господарство – 5 тис. 705 грн та будівництво – 6 тис. 200 грн.

Окрім того, стало відомо, що впродовж 2019 року кількість соціально застрахованих працівників збільшилася на 15 тисяч. При цьому щомісячний фонд оплати праці суттєво не змінюється.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України оприлюднив дані про заробітні плати прем'єр-міністра, міністрів і їх заступників за січень 2020 року.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба автомобільних доріг в Миколаївській області провела тендер для обрання підрядника, якому заплатять за реконструкцію автомобільної дороги загального користування державного значення Н-24 Благовіщенське-Миколаїв (через Вознесенськ). Про це йдеться у системі електронних закупівель Prozorro.  За даними системи, аукціон відбувся 21 вересня і в ньому взяли участь дві компанії: ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Ростдорстрой». Був … читати далi

Колишнього державного інспектора Одеської митниці підозрюють у привласненні конфіскованого майна: 19 мобільних телефонів, спорт-інвентарю, одягу та інших товарів, якими в подальшому розпорядився на власний розсуд. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області. Дані товари раніше були вилучені у справах про порушення митних правил, конфісковані за рішеннями суду, прийняті на зберігання та розміщені на складі Одеської митниці. Наразі … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з 14 до 18 вересня склало та направило до суду 12 адміністративних протоколів. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.  За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено адміністративні протокол стосовно начальниці відділу Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області Ніни Шишкової. Ще п'ять протоколів за цією … читати далi

17 вересня мистецька школа №4 міста Одеси провели дві закупівлі. У підприємиці з Нікополя, яка працює 7 місяців, школа орендувала три топіарні фігури і замовила послуги з організації та супроводу заходів у парку культури та відпочинку «Преображенський». Дані про ці закупівлі опубліковані у публічному модулі аналітики BI Prozorro. Нагадаємо, відповідно … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР