Реконструкция здания на проспекте Шевченко подорожала на семь миллионов после корректировки

14 березня 2020 р. 09:24

ProZorro ОДА тендер

Управление капитального строительства Одесского городского совета объявило новый тендер для выбора подрядчика, которому доверят реконструкцию здания, расположенного по адресу: проспект Шевченко, 8-А. 

Согласно данным, опубликованным в системе электронных закупок Рrozorro, аукцион состоится 30 марта. 

Ожидаемая стоимость закупки - 33 миллиона 107,9 тысяч гривень. Работы компания-победитель должна будет закончить до 31 декабря 2021 года.  

Тендер на реконструкцию этого здания управление уже проводило в ноябре 2018 года. Тогда договор заключили с ООО «Таурус» несмотря на то, что оно просило за работу на 10 тысяч больше, чем единственный конкурент - ООО «Укрбудконстракшн». Однако предложение этой компании отклонили, решив, что предоставленные документы не отвечают условиям тендера. 

Срок договора с ООО «Таурус» истек 31 декабря прошлого года, и после этого проект откорректировали.  

Напомним, Фонд гарантирования вкладов физических лиц выставил на открытые торги комплекс зданий, находящихся на балансе АО «Имэксбанк».

На торги был выставлен комплекс зданий общей площадью 2 тысяч 334,6 квадратных метров. Также на торги выставили 548 единиц основных средств (в частности: телекоммуникационное оборудование, серверное оборудование, оргтехника, офисная мебель и принадлежности, кондиционеры).

Недвижимое имущество располагалось в Приморском районе города Одессы по адресу: проспект Шевченко, дом 8-А. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Микола Тарасов, обвинувачений у вбивстві 11-річної мешканки Іванівки Дар'ї Лук'яненко, скоєному у 2019 році, 18 січня 2021 року сказав своє останнє, перед винесенням вироку, слово. Засідання почалося рівно о 16:00. Воно було закритим: в зал не пускали ані журналістів, ані родичів, повідомляє Українська служба інформації.  "Засідання проходило в закритому режимі. Судді вислухали останнє … читати далi

Головне управління Держгеокадастру станом на 15 січня 2021 року передало 14 тисяч 894 земельні ділянки загальною площею 170 тисяч 245,6 га вісімдесят одній об’єднаній територіальній громаді. Про це повідомили у пресслужбі управління. З них за період з 11 січня до 15 січня передано 99 земельних ділянок загальною площею 1 тис. 196 га двом об’єднаним територіальним громадам. За період … читати далi

Керівництво національного парку "Тузловські лимани" звернеться із позовом до суду через висловлювання голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченко, який назвав Івана Русєва та Ірину Вихристюк "румунськими шпигунами". Про це ІзбірКому повідомив співробітник парку Іван Русєв.  Відповідний допис голова районної ради розмістив на своїй сторінці в Facebook, супроводжуючи його відео інтерв'ю телеканалу … читати далi

Керівники департаментів транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради та комунальної власності Одеської міської ради перестануть працювати з 22 січня.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.  В розпорядженнях міського голови повідомляється, що і Олександр Ілько (департамент транспорту) і Олексій Спектор (департамент комунальної власності) залишили посади "за угодою сторін".  … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР