Одесский «Горзелентрест» заплатит более миллиона за ремонт и обслуживание автоматических систем полива

02 березня 2020 р. 10:11

ProZorro тендер

Коммунальное предприятие «Горзелентрест» объявило тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за ремонт и техническое обслуживание систем автоматического полива в Одессе.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. 

По данным системы, ожидаемая стоимость закупки в тендере 1 миллион 600 тысяч гривень.  Договор заключается до 31 декабря текущего года. 

Аукцион состоится 16 марта. 

Компания-победитель должна будет с 1 апреля и до 30 ноября заниматься обслуживанием и ремонтом систем. Проверку бригада ремонтников будет проводить дважды в неделю по ночам.

Если случится авария, то бригада ремонтников должна быть на месте не позже чем через два часа после вызова сотрудниками  «Горзелентреста». И так до 30 ноября, когда системы снова законсервируют на зиму. 

Напомним, Департамент городского хозяйства Одесского горсовета планирует объединение двух коммунальных предприятий, отвечающих за зеленые насаждения в городе.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Адвокати підсудних у справі про пожежу, що відбулася у грудні 2019 року в будинку 25 на Троїцькій та в якій загинули 16 осіб, намагалися відвести суддю Віктора Попревича, проте клопотання не задовільнили. Судді закидали, що він закриває очі на процесуальні порушення з боку прокурора, повідомляє "Пушкінська".  Більш того, адвокат Олександр Бережний … читати далi

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» ініціює проведення відкритого обговорення проєкту Інвестиційної програми на 2021 рік з розглядом внесених заперечень та пропозицій. Метою розробки інвестиційної програми є виконання заходів направлених на зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів при наданні послуг з теплопостачання. Пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «ТМО» протягом … читати далi

Державне підприємство "Служба місцевих автомобільних доріг" оголосило тендер для обрання компанії, якій заплатять за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значеня О162442 Татарбунари-Кам'янське-/Т-16-08/. Відповідне оголошення оприлюднене в системі електронних закупівель Prozorro. За даними системи, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 196 мільйонів 843,5 тисячі відбудеться 28 квітня, а робити ремонт потрібно до 31 … читати далi

Верховна Рада України 2 березня ухвалила у першому читанні законопроєкт № 4535 про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост. Як повідомила пресслужба парламенту, рішення підтримали 273 нардепи. Відповідно до пояснювальної записки, передбачається внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", якими пропонується, зокрема, внесення змін … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР