Одесские стройки составили почти десятую часть от общего количества по стране

07 січня 2020 р. 18:58

За 11 месяцев 2019 года объем произведенной строительной продукции (выполненных строительных работ) предприятиями Украины составил более 150 млрд грн. 

Как сообщает Госстат, 53,6% от этой суммы пришлось на инженерные сооружения, 27,1% — на нежилые здания и меньше всего — 19,3% — на жилые.

Больше всего строительной продукции произвели в Киеве — 23,7% от общего объема по стране. Тройка лидеров среди регионов выглядит так: Днепропетровская область — 11,2%, Одесская — 9,5%, Харьковская — 8,6%.

ИНФОГРАФИКА: ИзбирКом. Чтобы увидеть данные, наведите курсор на интересующий вас элемент графики

При этом бОльшая часть объема строительства в Одесской области выпала на жилое - 3 млрд 433,3 млн грн.

В то же время, по данным Domik.uа, самый большой прирост по сравнению с аналогичным периодом предыдущего года продемонстрировала Винницкая область. В этом регионе объемы строительства выросли более, чем в два раза, а индекс строительной продукции составил 206,3%.

Ранее Министерство регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины разработало новый законопроект "О комплексной реконструкции кварталов (микрорайонов) устаревшего жилого фонда".

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівництво національного парку "Тузловські лимани" звернеться із позовом до суду через висловлювання голови Білгород-Дністровської районної ради Григорія Мельниченко, який назвав Івана Русєва та Ірину Вихристюк "румунськими шпигунами". Про це ІзбірКому повідомив співробітник парку Іван Русєв.  Відповідний допис голова районної ради розмістив на своїй сторінці в Facebook, супроводжуючи його відео інтерв'ю телеканалу … читати далi

Керівники департаментів транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради та комунальної власності Одеської міської ради перестануть працювати з 22 січня.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.  В розпорядженнях міського голови повідомляється, що і Олександр Ілько (департамент транспорту) і Олексій Спектор (департамент комунальної власності) залишили посади "за угодою сторін".  … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов нагадав підлеглим про набрання чинності вимог закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", тож із 16 січня усі посадовці мають розмовляти на роботі українською.  Під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації міський голова розпорядився, щоб керівники підрозділів муніципалітету звернули на це … читати далi

Школи Одеси розпочнуть роботу в звичайному режимі вже з понеділка 25 січня, якщо Кабінет міністрів чогось не змінить.  Про це повідомила під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич. За її словами, наразі усі школи, окрім школи №75 та НВК №310, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР