Одеська залізниця отримала менше половини компенсації за перевезених пільговиків

13 вересня 2020 р. 16:55

транспорт фінанси

З початку року поїзди приміського сполучення регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезли понад 1,1 млн пасажирів пільгових категорій на суму 26,1 млн грн. З них отримано компенсацію від міських та районних адміністрацій в розмірі 11,7 млн грн або 44,8% від необхідної суми.

Про це повідомляється на сайті "Одеської залізниці".

Керівництво філії постійно надсилає листи про вирішення питань щодо компенсаційних виплат та уникнення заборгованості до всіх районних, міських державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад. В повідомленнях зазначається, що невиконання з боку органів місцевої влади вимог чинного законодавства України призводить до збільшення збитковості приміських перевезень залізничним транспортом, що у свою чергу не дозволяє забезпечувати перевезення пасажирів у необхідних обсягах та негативно впливає на технічний стан моторвагонного рухомого складу, який потребує постійного оновлення.

До соціальної групи населення, яка згідно із законодавством користується правом безоплатного проїзду, належить 16 категорій: пенсіонери, особи з інвалідністю, сироти, учасники бойових дій та студенти становлять основну частину пасажирів, які користуються пільгами на залізничному транспорті. 

Нагадаємо, що у 2019 році Верховний суд зобов’язав Офіс великих платників податків державної фіскальної служби підготувати і подати в орган Держказначейства висновок про повернення "Одеській залізниці" суми надміру сплаченого податку на прибуток в розмірі 77 мільйонів 700 тисяч гривень.

А в травні цього року "Одеська залізниця" вже скаржилася на збитковість перевезення пільговиків та заборгованість міських рад та районних адміністрацій. Однак в червні філії компенсували третину витрат на перевезення пільговиків.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та команда підтримки реформ Мінінфраструктури (RST) 28 вересня провели зустріч у форматі «держава-to-бізнес» під гаслом – «Інвестиції мають значення», де повідомили, які порти прагнуть віддати в концесію, а які приватизувати. У своєму виступі Голова Наглядової ради ДП «Адміністрація морських портів України» Андрій Гайдуцький зазначив, що наразі … читати далi

Коммунальное предприятие «Горзелентрест» объявило тендер для выбора компании, которой заплатят за озеленение объектов благоустройства Одессы. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. По данным системы, речь идет о высадке: 1 тысячи 945 зеленых насаждений в Греческом парке, 412 штук в сквере у здания Одесской областной администрации, 1 тысячи 367 насаждений возле колоннады, 754 штуки в парке … читати далi

Управление капитального строительства Южненского городского совета провело тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за капремонт автоматической системы противопожарной защиты в здании коммунальной собственности по улице Строителей. Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. Аукцион состоялся 1 октября и в нем участвовали две компании: общество с ограниченной ответственностью «Центр безопасности «Топаз»» и общество … читати далi

Судове засідання у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова щодо «Краяну» Апеляційна палата Антикорсуду втретє відклала, оскільки не з’явились адвокат Тарас Пошиванюк та обинувачена оцінщиця Галина Богданова.  «Можливо я не помітив, але з тих документів Богданової вбачається, що вона зверталась за медичною допомогу десятого вересня і сьогодні. Проте я не побачив, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР