Одеська область серед лідерів за кількістю поданих проєктів регіонального розвитку

08 грудня 2020 р. 14:23

фінанси

Міністерство розвитку громад та територій України підвело підсумки конкурсу секторальної підтримки проєктів регіонального розвитку. 

Як зазначив заступник міністра Іван Лукеря, з регіонів було подано більше 800 проєктів, з яких допущено до незалежної експертної оцінки 739 проєктів на загальну суму 8 млрд грн.

З Одеської області зокрема надійшло 54 проєкти. Вона поступилася лише Львівській області - 68 проєктів, а на третьому місці Донецький регіон - 43 проєкти.

За словами заступника міністра, найбільш популярними напрямками проєктів виявилися:

  • Туризм - подано 219 проєктів (13 з Одеської області), 
  • Інноваційна економіка - 137 проєктів (вісім з Одеської області),
  • Підтримка депресивних територій - 105 проєктів (п'ять з Одеської області). 

Загалом проєктів з Одеської області, спрямованих на загальноукраїнську солідарність та розвиток людського потенціалу також надано по вісім. По шість проєктів спрямовані на сільський розвиток та ефективне управління регіональним розвитком і п'ять проєктів підримки розвику депресивних територій.  

 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів.

Станом на 1 вересня регіони України використали 301 мільйон 233,6 тисячі гривень коштів субвенції на розвиток Нової української школи, що становить 40,3% від профінансованого розміру субвенції. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Перша в 2021 році сесія Одеської обласної ради відбудеться 2 лютого і буде позачерговою. Як повідомили у пресслужбі облради, відповідне розпорядження підписав її голова Григорий Діденко.  Рекомендований порядок денний містить лише три питання: Звернення депутатів.  Депутатські запити.  Різне. Звернутися депутати планують до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо підтримки … читати далi

Виконавчий комітет Одеської міської ради затвердив нові норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, через що в місті вивіз сміття подорожчає. Як пояснив директор Департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін, норми - невід'ємна частина розробки схеми санітарного очищення міста.  «Коли ми просили компанії, які вивозять сміття, розробити схему санітарної очистки, виявилось, що потрібні норми», … читати далi

Управління з питань охорони об'єктів культурної спадщини досі не проводило робіт в аварійному будинку на Гоголя, 11 через відсутність проєктно-кошторисної документації.  Про це на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради повідомив начальник управління Володимир Мещеряков. Він зазначив, що власника будинку зобов'язали укласти договір з протиаварійних робіт до 28 січня. Зараз ведуться перемовини … читати далi

Кабінет міністрів України погодив кандидатури першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації та звичайного заступника.  Як й припускав на брифінгу в грудні Сергій Гриневецький, його першим заступником погодили Бориса Волошенкова – колишнього генерала СБУ.  Щоправда, він починав свій шлях в Комітеті державної безпеки СРСР, відтак потрапляє під дію закону про люстрацію. Волошенков очолює … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР