Одеська область серед лідерів за кількістю поданих проєктів регіонального розвитку

08 грудня 2020 р. 14:23

фінанси

Міністерство розвитку громад та територій України підвело підсумки конкурсу секторальної підтримки проєктів регіонального розвитку. 

Як зазначив заступник міністра Іван Лукеря, з регіонів було подано більше 800 проєктів, з яких допущено до незалежної експертної оцінки 739 проєктів на загальну суму 8 млрд грн.

З Одеської області зокрема надійшло 54 проєкти. Вона поступилася лише Львівській області - 68 проєктів, а на третьому місці Донецький регіон - 43 проєкти.

За словами заступника міністра, найбільш популярними напрямками проєктів виявилися:

  • Туризм - подано 219 проєктів (13 з Одеської області), 
  • Інноваційна економіка - 137 проєктів (вісім з Одеської області),
  • Підтримка депресивних територій - 105 проєктів (п'ять з Одеської області). 

Загалом проєктів з Одеської області, спрямованих на загальноукраїнську солідарність та розвиток людського потенціалу також надано по вісім. По шість проєктів спрямовані на сільський розвиток та ефективне управління регіональним розвитком і п'ять проєктів підримки розвику депресивних територій.  

 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів.

Станом на 1 вересня регіони України використали 301 мільйон 233,6 тисячі гривень коштів субвенції на розвиток Нової української школи, що становить 40,3% від профінансованого розміру субвенції. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Декларації депутатів Одеської обласної ради Івана Фурсіна та Олега Кутателадзе опинилися у п'ятірці декларацій, в яких Національне агентство з питань запобігання корупції у минулому році виявило недостовірні відомості на значну суму. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК. Загалом ТОП-5 виглядає так: народний депутат України – виявлено недостовірні відомості понад 73 … читати далi

Випробування дослідних зразків озброєння з бойовою стрільбою на полігоні "Алібей", поблизу села Тузли Білгород-Дністровського району Одеської області відбуваються з 25 січня по 12 лютого. Про це повідомили у Білгород-Дністровській районній державній адміністрації. Під час проведення випробувань буде обмежений доступ до морської коси від села Лебедівка та прилеглої до полігону частини … читати далi

Переоснащення кожного бомбосховища Одеси коштуватиме від 600 тисяч до 1,5 мільйона гривень, тож одеська мерія вже звернулася до міжнародних партнерів з проханням сприяти у модернізації об'єктів цивільного захисту та приведенні їх до стандартів НАТО. Про це стало відомо під час наради з питань цивільного захисту, оснащення об'єктів цивільного захисту та … читати далi

Державна інспекція з охорони навколишнього природного середовища Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) пред’явило претензію комунальному підприємству "Світло" для добровільної сплати збитків, заподіяних державі. Про це повідомили у пресслужбі інспекції. Інспекція розраховала збитки на 204,2 тисячі гривень за нераціонально використовування комунальним підприємством водних ресурсів. Зокрема період з 10 по 23 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР