Одеська область посіла 3 місце за обсягами виробленої будівельної продукції у першому півріччі

Серед регіонів України за обсягами виробленої будівельної продукції Одеська область посіла третє місце. Підприємства регіону виробили її на сумму 6 мільярдів 607,9 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Одеській області.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, це на 11 відсотків більше. 

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення – 68% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів. 

У січні–червні 2020 року середньооблікова кількість штатних працівників, зайнятих на будівельних підприємствах Одеської області із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб, становила 13,2 тис. осіб та у порівнянні з відповідним періодом 2019 року збільшилась на 6,1 %. Середньомісячна номінальна заробітна плата одного середньооблікового штатного працівника становила 7 тисяч 113 гривень. 

У 2019 році в Одеській області працювали 2 тисячі 189 будівельних підприємств, з яких левову частку (97,4%) становили малі підприємства. Кількість зайнятих на будівельних підприємствах дорівнювала 17,7 тис. осіб або 6,4 % від усіх зайнятих в економіці області. 

Торік прийнято в експлуатацію 1 млн 87,2 тис. кв. м. загальної площі житла, що майже вдвічі більше, ніж у 2018 році, з них 65,6 % - у міських поселеннях,  34,4 %. – у сільській місцевості (чверть – у будинках із двома і більше квартирами). 

У містах Одесі, Чорноморську, Южному, а також Біляївському, Лиманському та Овідіопольському районах прийнято в експлуатацію 95,3% від загального обсягу площі житла.

В експлуатацію введено 16,8 тис. квартир, середній розмір квартири –  64,6 кв.м. загальної площі, при цьому у міських поселеннях – 62,1 кв.м., у сільській місцевості – 69,9 кв.м.

Серед прийнятих у 2019 році в експлуатацію квартир: 9 тисяч 906  – у 16-поверхових  і вище будівлях, 2 тисячі 545 – у 9-12 поверхових, 1 тисяча 686 – в 1-2 поверхових, 1 тисяча 141 – у 3-5 поверхових будівлях.

Крім житлових будівель, введено в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 79,9 тис. кв.м.

Нагадаємо, в Одеській області за січень-червень 2020 року зафіксовано найбільше падіння фізичного обсягу виробництва продукції сільського господарства. За інформацією Державної служби статистики України, індекс сільськогосподарської продукції в регіоні (в порівнянні з першим півріччям минулого року) склав всього 33,1 (це найгірший показник в Україні). 

Обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку області з початку інвестування, за попередніми даними, на 31 грудня 2019 року становив 1 млрд 279,3 млн дол. США

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Господарський суд Одеської області розпочав розгляд справи проти Одеського національного медичного університету щодо боргу за енергопостачання. Про це йдеться на сайті суду. Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська обласна енергопостачальна компанія" вимагає стягнути з Одеського національного медичного університету 593,6 тисячі гривень. "Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх … читати далi

Перший рік роботи Ренійської міської ради VIII скликання завершується 7 грудня 2021 року. Робота сесії ради складається із двох частин: засідань постійних депутатських комісій та пленарного засідання. Про дисципліну відвідування депутатами Ренійської міської ради засідань своїх постійних депутатських комісій ІзбірКом розповідав раніше. Цього разу ми проаналізували дисципліну відвідування депутатами пленарних … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України в своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 368 нових випадків інфекції та 23 нових летальних випадки, зафіксованих за добу 6 грудня в Одеській області. 8 тисяч 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 … читати далi

Міністерство інфраструктури України у 2022 році планує провести чотири або шість концесійних конкурсів у Чорноморському, Одеському, Ізмаїльському та Бердянському морських портах. Про це повідомив заступник міністра Юрій Васьков на інфраструктурному дні Європейської бізнес-асоціації у Києві, інформує hubs. Він уточнив у презентації, що у випадку Чорноморського порту йдеться про перший і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР