Ізмаїльська влада наполягає на тому, щоб Ізмаїл став центром Дунайської філії АМПУ

02 лютого 2020 р. 15:38

Ізмаїл порт

Депутати Ізмаїльської міської ради вирішили звернутися до Міністерства інфраструктури і Адміністрації морських портів України з проханням зробити Ізмаїл центром Дунайської філії АМПУ, що об'єднає усі філії Придунав'я.

Адміністрація морських портів раніше анонсувала стратегічний проєкт переходу до європейської моделі управління «порт-ленлорд», в рамках якої будуть створені механізми комплексного вирішення проблем портів, зокрема й оптимізація системи управління через скорочення кількості філій відповідно до географічного розподілу.

Тож будуть об'єднані морські порти Придунав'я (Усть-Дунайська, Ізмаїла і Рені) в Дунайську філію. Депутатський корпус просить зробити центром Дунайського філії АМПУ саме Ізмаїл та розмістити в місті центральний офіс новоствореної структури.

Пленарне засідання пройшло під головуванням секретаря міськради Сергія Чмиги. Всього було розглянуто 19 питань порядку денного, більшість яких стосувалися затвердження щорічних програм або ж внесення в них змін (оздоровлення дітей, розвиток фізичної культури і спорту, боротьби зі злочинністю, соцдопомоги малозабезпеченим ветеранам праці, людям з інвалідністю), а також стандартно розглянули ряд земельних питань.

Нагадаємо, що міський голова Рені Ігор Плехов в ході недавньої сесії міськради запропонував розглянути питання про підготовку депутатського звернення до Міністерства інфраструктури з приводу об'єднання філій АМПУ в Рені, Ізмаїлі та Усть-Дунайську в один з центром в Ізмаїлі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Комунальна установа «Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Суворовського району м. Одеси» оголосила тендер для обрання компанії, що організує послуги їдалень. За даними системи електронних закупівель Prozorro, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 21 мільйон 974,5 тисячі гривень відбудеться 4 січня.  Закупівля розподілена на п'ять лотів: за послуги з … читати далi

Інспектори відділу державного екологічного нагляду природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу зафіксували  факт знищення зелених насаджень на вулиці Фонтанська дорога, 18 в Одесі. Про це повідомили у пресслужбі Державної екологічної інспекції в Одеській області.  Знищено зокрема: чотири дерева різних порід та луговий газон. Знищення зелених насаджень відбувалось при проведенні ремонтних робіт з … читати далi

Верховна Рада України 3 грудня ухвалила проєкт закону № 3034а, яким передбачається внесення змін до ст. 59−1 закону «Про місцеве самоврядування в Україні». За результатами голосування законопроєкт 267 голосами прийнято за основу і 261 голосом — в цілому. Законопроєктом пропонується визначити, що врегулювання конфлікту інтересів у діяльності місцевих депутатів та мерів здійснюватиметься відповідно до норм закону «Про запобігання … читати далi

Голови міст обласного значення та голови обласних державних адміністрацій спільні у позиції щодо повної заборони або часткових обмежень стосовно діяльності святкових ярмарків. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 2 грудня. «Думка регіонів для нас важлива, тому ми провели опитування щодо оптимальних карантинних заходів … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР