Ізмаїльська влада наполягає на тому, щоб Ізмаїл став центром Дунайської філії АМПУ

02 лютого 2020 р. 15:38

Ізмаїл порт

Депутати Ізмаїльської міської ради вирішили звернутися до Міністерства інфраструктури і Адміністрації морських портів України з проханням зробити Ізмаїл центром Дунайської філії АМПУ, що об'єднає усі філії Придунав'я.

Адміністрація морських портів раніше анонсувала стратегічний проєкт переходу до європейської моделі управління «порт-ленлорд», в рамках якої будуть створені механізми комплексного вирішення проблем портів, зокрема й оптимізація системи управління через скорочення кількості філій відповідно до географічного розподілу.

Тож будуть об'єднані морські порти Придунав'я (Усть-Дунайська, Ізмаїла і Рені) в Дунайську філію. Депутатський корпус просить зробити центром Дунайського філії АМПУ саме Ізмаїл та розмістити в місті центральний офіс новоствореної структури.

Пленарне засідання пройшло під головуванням секретаря міськради Сергія Чмиги. Всього було розглянуто 19 питань порядку денного, більшість яких стосувалися затвердження щорічних програм або ж внесення в них змін (оздоровлення дітей, розвиток фізичної культури і спорту, боротьби зі злочинністю, соцдопомоги малозабезпеченим ветеранам праці, людям з інвалідністю), а також стандартно розглянули ряд земельних питань.

Нагадаємо, що міський голова Рені Ігор Плехов в ході недавньої сесії міськради запропонував розглянути питання про підготовку депутатського звернення до Міністерства інфраструктури з приводу об'єднання філій АМПУ в Рені, Ізмаїлі та Усть-Дунайську в один з центром в Ізмаїлі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Маяківська сільська рада оголосила тендер для обрання підрядника, якому заплатять за завершальні будівельні роботи в амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Відповідна інформація опублікована в системі електронних закупівель Prozorro. Йдеться про капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини з технічним переобладнанням та переплануванням, за адресою: Одеська область Білгород-Дністровський район, село Удобне … читати далi

Одеський окружний адміністративний суд призначив експертизи, щоб визначити, наскільки законна забудова ЖК «Граф у моря»: чи дотримані містобудівельні умови, відстань від берегової лінії, висотність майбутнього будівництва і ряд інших показників. Про це повідомили активісти громадської організації «Спільна МЕТА».  Оголошення про продаж квартир з'явилися в соцмережах від імені агенств нерухомості. Так, за … читати далi

Административный суд приостановил рассмотрение иска по делу о погромах в селе Лощиновка Измаильского района до решения по уголовному делу, касающемуся этого инцидента.  Об этом сообщил представитель ромского меньшинства в деле Владимир Кондур. Он сообщил, что суд таким образом удовлетворил ходатайство следователя полиции. Адвокат назвал такие действия неожиданными. "Четыре года мы рассматриваем … читати далi

Одесская городская территориальная избирательная комиссия Одесского района Одесской области зарегистрировала кандидатами в городские головы семерых желающих. Соответствующие постановления горТИК опубликованы на сайте муниципалитета. Четверо из них самовыдвиженцы, а троих предлагают политические силы: «Слуга народа», «Доверяй делам», «За будущее». Самовыдвиженцами выступают: Представитель «Союза левых сил» и один из лидеров движения «Куликово … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР