Ізмаїльська влада наполягає на тому, щоб Ізмаїл став центром Дунайської філії АМПУ

02 лютого 2020 р. 15:38

Ізмаїл порт

Депутати Ізмаїльської міської ради вирішили звернутися до Міністерства інфраструктури і Адміністрації морських портів України з проханням зробити Ізмаїл центром Дунайської філії АМПУ, що об'єднає усі філії Придунав'я.

Адміністрація морських портів раніше анонсувала стратегічний проєкт переходу до європейської моделі управління «порт-ленлорд», в рамках якої будуть створені механізми комплексного вирішення проблем портів, зокрема й оптимізація системи управління через скорочення кількості філій відповідно до географічного розподілу.

Тож будуть об'єднані морські порти Придунав'я (Усть-Дунайська, Ізмаїла і Рені) в Дунайську філію. Депутатський корпус просить зробити центром Дунайського філії АМПУ саме Ізмаїл та розмістити в місті центральний офіс новоствореної структури.

Пленарне засідання пройшло під головуванням секретаря міськради Сергія Чмиги. Всього було розглянуто 19 питань порядку денного, більшість яких стосувалися затвердження щорічних програм або ж внесення в них змін (оздоровлення дітей, розвиток фізичної культури і спорту, боротьби зі злочинністю, соцдопомоги малозабезпеченим ветеранам праці, людям з інвалідністю), а також стандартно розглянули ряд земельних питань.

Нагадаємо, що міський голова Рені Ігор Плехов в ході недавньої сесії міськради запропонував розглянути питання про підготовку депутатського звернення до Міністерства інфраструктури з приводу об'єднання філій АМПУ в Рені, Ізмаїлі та Усть-Дунайську в один з центром в Ізмаїлі.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба безпеки України розслідує можливе привласнення бюджетних грошей посадовцями Департаменту фінансів Одеської облдержадміністрації у змові з посадовими особами приватного підприємства «Берег Мрій» під час проведення тендеру для реконструкції школи в селі Маяки. Про це йдеться в ухвалі Приморського районного суду Одеси, який відмовив слідчим СБУ у тимчасовому доступі до документів, стосовно цього тендеру.  У травні … читати далi

Стеклянную пристройку для размещения Центра предоставления административных услуг к зданию Суворовской районной администрации в Одессе намерены закончить в текущем году.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесского городского совета.  В настоящее время уже завершены работы по пристройке помещений, выполнены работы по утеплению и покрытию кровли, смонтировано вентиляционное оборудование. Выполняются работы по … читати далi

Исполняющий обязанности главы Одесской облгосадминистрации Вячеслав Овечкин подписал распоряжение о подготовке и организации в области курортного сезона в 2020 году.   Соответствующий документ опубликовала пресс-служба Одесской ОГА. В частности, до 31 марта райгосадминистрации, исполнительные комитеты советов городов областного значение, сельских, поселковых, городских, советов объединенных территориальных громад должны провести совещания и определить ставки туристического … читати далi

Неприятный инцидент случился в Одесской филармонии на днях с семьей из Киева.  Родители восьмилетнего мальчика, страдающего детским церебральным параличом, решили перед отъездом из Одессы отметить окончание реабилитации посещением филармонии, однако из-за пробок опоздали на концерт, передает ТСН.  В результате, когда они все-таки добрались до филармонии, их не пустили в зал, завив, что ребенок слишком … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР