Голова Одеської ОДА лякає підлеглих покаранням, але ще не знає яким

18 лютого 2020 р. 17:10

ОДА ОТГ РДА освіта фінанси

Керівник Одеської ОДА доручив головам районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад розподілити залишки освітньої субвенції до кінця доби.

Про те, як повідомили ІзбирКому, які саме санкції чекають голів РДА в разі невиконання доручення - невідомо.

Наразі кошти не розподілені органами виконавчої влади міст Чорноморськ та Подільськ, а також 14 районів, 13 ОТГ.

Загалом залишки освітньої субвенції спрямовують на оплату праці педагогів, придбання комп’ютерної техніки, оснащення кабінетів засобами навчання, проведення капітальних та поточних ремонтів, підключення до мережі інтернет та придбання шкільних автобусів.

На протипожежні заходи кошти розподілили Балтський, Біляївський, Ізмаїльський, Кодимський, Лиманський та Любашівський райони, а також Біляївська, Новокальчевська, Шабівська, Авангардівська та Маяківська ОТГ.

«У голів РДА та ОТГ був цілий місяць, щоб завершити розподіл коштів. Тепер у вас є час до кінця доби. Кошти мають бути розподілені ефективно, а Департамент освіти і науки це проконтролює. Вимагаю відповідально підійти до цього питання. Саме від ваших рішень залежить якість освіти наших дітей», — підкреслив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Зазначимо, на 2020 рік Одеській області передбачена освітня субвенція у розмірі 88,133 млн грн. Кошти розподілять на наступній сесії обласної ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Главным управлением ГНС в Одесской области на протяжении 8 месяцев 2020 года проводился анализ финансово-хозяйственной деятельности плательщиков и составлено 50 материалов с признаками криминальных правонарушений. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Государственной налоговой службы в Одесской области. По результатам рассмотренных материалов в Едином реестре досудебных расследований опубликованы пять криминальных правонарушений, в т.ч. по признакам ст. 209 Уголовного кодекса Украины (легализация (отмывание) доходов, полученных … читати далi

В Одеській області у вересні пожвавилася діяльність потенційних кандидатів і партій у сфері надання матеріальної допомоги, благодійництва і організації свят. Як повідомляє ОПОРА, 14 вересня на сторінці у Facebook Першого муніципального каналу оприлюднили відеосюжет, присвячений футбольному турніру в місті Білгород-Дністровський. Турнір був організований Благодійним фондом «Акрополь». На заході були присутні два представники … читати далi

Уже с понедельника, 21 сентября, город Измаил из «красного» уровня эпидемической опасности переходит в «оранжевый». Об этом сообщил на своей официальной странице городскогой голова Измаила Андрей Абрамченко. Решение было принято на внеочередном заседании городской комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуациях (ТЭБ и ЧС) - на основании принятого 18 сентября Государственной комиссией … читати далi

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовив одеському терористу Володимиру Грубнику, який подав позов проти України, в задоволенні вимог про матеріальну компенсацію за свій арешт та перебування під вартою. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Міністра юстиції України Іван Ліщина. Грубник в ЄСПЛ скаржився по декількох статтях Конвенції, а … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР