Голова Одеської ОДА лякає підлеглих покаранням, але ще не знає яким

18 лютого 2020 р. 17:10

ОДА ОТГ РДА освіта фінанси

Керівник Одеської ОДА доручив головам районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад розподілити залишки освітньої субвенції до кінця доби.

Про те, як повідомили ІзбирКому, які саме санкції чекають голів РДА в разі невиконання доручення - невідомо.

Наразі кошти не розподілені органами виконавчої влади міст Чорноморськ та Подільськ, а також 14 районів, 13 ОТГ.

Загалом залишки освітньої субвенції спрямовують на оплату праці педагогів, придбання комп’ютерної техніки, оснащення кабінетів засобами навчання, проведення капітальних та поточних ремонтів, підключення до мережі інтернет та придбання шкільних автобусів.

На протипожежні заходи кошти розподілили Балтський, Біляївський, Ізмаїльський, Кодимський, Лиманський та Любашівський райони, а також Біляївська, Новокальчевська, Шабівська, Авангардівська та Маяківська ОТГ.

«У голів РДА та ОТГ був цілий місяць, щоб завершити розподіл коштів. Тепер у вас є час до кінця доби. Кошти мають бути розподілені ефективно, а Департамент освіти і науки це проконтролює. Вимагаю відповідально підійти до цього питання. Саме від ваших рішень залежить якість освіти наших дітей», — підкреслив керівник Одеської ОДА Максим Куций.

Зазначимо, на 2020 рік Одеській області передбачена освітня субвенція у розмірі 88,133 млн грн. Кошти розподілять на наступній сесії обласної ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Депутати Одеської міської ради підчас першої сесії розподілились на п'ять фракцій: «Довіряй ділам», «Слуга народу», «Європейська солідарність», партія Шарія, «Оппозиційна платформа - За життя». За даними муніципалітету депутати по фракціях розподілилися так: Депутатська фракція  політичної партії «Довіряй ділам» 1.  Бриндак Олег Борисович  - голова фракції 2.  Етнарович Олег Володимирович - заступник голови-секретар 3. … читати далi

Профессор Валерий Запорожан побеждает на выборах ректора Одесского национального медицинского университета. После подсчета голосов выяснилось, что его поддержали 812 избирателей (78,4%), об этом сообщили на сайте вуза. За руководителя муниципального департамента здравоохранения Елену Якименко проголосовали 113 человек (10,9%), а за Владлену Дубинину, которая исполняла обязанности ректора в 2018 году (назначена … читати далi

Уряд схвалив розпорядження «Про залучення коштів позики від Єдиного інвестиційного банку для реалізації проєкту "Міський громадський транспорт України ІІ"» у розмірі 200 мільйонів євро, які будуть спрямовані на оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Про це повідомили у пресслужбі Кабінету міністрів України. Уряд також схвалив розпорядження президента «Про … читати далi

Депутати Болградської районної ради обрали головою Михайла Садаклієва, який очолював на виборах список партії «Опозиційна платформа-За життя».  Його кандидатуру підтримали 35 з 37 обранців, присутніх на першій сесії. Сесія відбулася 25 листопада. Втім, вона була єдиною із запропонованих. Михайло Садаклієв народився в Болграді. До розвалу СРСР займав посаду першого секретаря … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР