Глава Одесской ОГА утвердил 26-миллионный проект реконструкции в акватории Сухого лимана

20 травня 2020 р. 15:44

ОДА Чорноморськ

Глава Одесской областной государственной администрации Максим Куцый утвердил рабочий проект реконструкции операционной акватории вдоль границы линии причалов №14-17 расположенных в акватории 1-го ковша Сухого лимана Черноморского филиала Администрации морских портов. 

Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба Одесской обладминистрации. 

Согласно документу, глава ОГА учел экспертные выводы общества с ограниченной ответственностью «Будпроэктэкспертиза». Стоимость проекта составляет 26 миллионов 163,1 тысячи гривень.  

В июне 2019 года Администрация морских портов Украины и China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) завершили сотрудничество в рамках реализации проекта по капитальному дноуглублению операционной акватории 1-го ковша Сухого лимана и подходного канала порта Черноморск в Одесской области.

Компания CHEC была выбрана в качестве подрядчика в ходе открытых торгов в электронной системе публичных закупок Prozorro. Экономия средств при этом составила 40 млн грн или 10% от ожидаемой стоимости. Инвестиции АМПУ в реализацию этого большого дноуглубительного проекта составили 404,1 млн грн без НДС.

Напомним, Администрация морских портов Украины в Черноморске объявила третий тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за проектно-изыскательские работы по реконструкции акватории второго бассейна (ковша) Сухого лимана.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Смертність в Україні у 2020 році була майже на 3% більшою, ніж у 2019, а в Одеській області - лише на 1%.  Про це повідомили у Державній службі статистики.  За даними Головного управління статистики в Одеській області за 11 місяців 2020 року на Одещині померли 30 тисяч 768 людей, а в 2019 … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради остаточні фінансові звіти восьми кандидатів на посаду Одеського міського голови. Зазначимо, що остаточних звітів на два менше ніж проміжних, зокрема не донесли фінансову звітність кандидати Микола Скорик та Юрий Печерський. Втім, обидва запевнили ІзбірКом, що усі звіти подавали згідно із законом. … читати далi

Десять народних депутатів, які потрапили в парламент завдяки голосам мешканців Одеської області, скористалися в 2020 році правом отримання коштів для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера.  Як підрахував ІзбірКом, найменше отримав Микола Скорик («Опозиційна платформа - За життя»), який зник з переліку отримувачів компенсації з червня. За рік нардеп … читати далi

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій відсторонив від посади директора держпідприємства «Одеський морський торговельний порт» Олексія Мясковського. Згідно з наказом міністра директор відсторонений на час проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства. Виконувати його обов'язки в цей час буде перший заступник Олександр Гармаш. Олексія Мясковського призначили на цю посаду ще у жовтні 2019 року. А до … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР