Фирме заместителя ответственного за «Евровидение» заплатят почти 3 миллиона за организацию форума в Одессе

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение о выделении 2 миллионов 979,7 тысяч гривень на организацию и проведение международного бизнес-форума «Odesa 5T investment promotion forum».

Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба Одесского муниципалитета. 

Ранее коммунальное учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» заключило договор с ООО «Евромедиа Компани» об организации и проведении форума. 

Компания победила в тендере согласившись работать за сумму, которую как раз и выделил мэр. 

Конечным бенефициаром ООО является Павел Грицак - заместитель исполнительного директора центральной дирекции НОТУ («UA: Первый») по вопросам «Евровидения».

Напомним, коммунальное учреждение «Грантовый офис« Одесса 5Т» объявило тендер для избрания компании которая организует и проведет очередной бизнес-форум «Odesa 5T Investment Promotion Forum».

В прошлом году на проведение этого форума потратили 2 миллиона 906 тысяч гривень. Что получилось дешевле чем в позапрошлом когда расходы достигли 3,3 миллиона гривен без НДС.

Напомним также, что учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» существует с 30 августа 2018 когда исполком городского совета решил его создать.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя покарала суддю Овідіопольського районного суду Одеської області Володимира Кочко за напад на патрульних поліцейських, які зупинили його разом із його дружиною в нетверезому стані в липні 2018 року. Як зазначено в акті ВРП, на підтвердження зазначених обставин до скарги долучено копії відеозаписів з нагрудних камер працівників патрульної поліції. … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив колишнього начальника Управління капітального будівництва Одеської міської ради Івана Стаса директором комунального підприємства «Міське капітальне будівництво». Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба міської ради.  Іван Стас працював ще у команді Едуарда Гурвіца з 1994 року. До того, під час правління Руслана Боделана працював у Руслана Тарпана. Називався у … читати далi

Смертність в Україні у 2020 році була майже на 3% більшою, ніж у 2019, а в Одеській області - лише на 1%.  Про це повідомили у Державній службі статистики.  За даними Головного управління статистики в Одеській області за 11 місяців 2020 року на Одещині померли 30 тисяч 768 людей, а в 2019 … читати далi

Одеська міська територіальна виборча комісія оприлюднила на офіційному сайті Одеської міської ради остаточні фінансові звіти восьми кандидатів на посаду Одеського міського голови. Зазначимо, що остаточних звітів на два менше ніж проміжних, зокрема не опублікована на сайті фінансова звітність кандидатів Миколи Скорика та Юрія Печерського. Втім, обидва запевнили ІзбірКом, що усі звіти подавали згідно із законом. Таким чином, наразі … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР