Фирме заместителя ответственного за «Евровидение» заплатят почти 3 миллиона за организацию форума в Одессе

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение о выделении 2 миллионов 979,7 тысяч гривень на организацию и проведение международного бизнес-форума «Odesa 5T investment promotion forum».

Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба Одесского муниципалитета. 

Ранее коммунальное учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» заключило договор с ООО «Евромедиа Компани» об организации и проведении форума. 

Компания победила в тендере согласившись работать за сумму, которую как раз и выделил мэр. 

Конечным бенефициаром ООО является Павел Грицак - заместитель исполнительного директора центральной дирекции НОТУ («UA: Первый») по вопросам «Евровидения».

Напомним, коммунальное учреждение «Грантовый офис« Одесса 5Т» объявило тендер для избрания компании которая организует и проведет очередной бизнес-форум «Odesa 5T Investment Promotion Forum».

В прошлом году на проведение этого форума потратили 2 миллиона 906 тысяч гривень. Что получилось дешевле чем в позапрошлом когда расходы достигли 3,3 миллиона гривен без НДС.

Напомним также, что учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» существует с 30 августа 2018 когда исполком городского совета решил его создать.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Служба безпеки України блокувала розкрадання корисних копалин загальнодержавного значення у Біляївському районі Одеської області. Як повідомили в Управлінні СБУ в Одеській області, оперативники спецслужби встановили, що місцеве приватне підприємство видобувало породу вапняку попри закінчення дії спеціальних дозволів та ліцензій на користування надрами. Приблизно півтора року ділки незаконно видобували вапняк під … читати далi

Суд за клопотанням Військової прокуратури Одеського гарнізону зупинив аукціон та заборонив відчуження нерухомого майна військового містечка № 210. Як повідомили у пресслужбі прокуратури, інформацію про продаж 13,4 тис. кв. м нерухомості в Одесі на вул. Світанку, 47, яка перебуває на балансі Квартирно-експлуатаційного відділу Одеси, військова прокуратура виявила у серпні 2020 року, … читати далi

Після плідної співпраці з початку 2020 року органів пробації та Громадського центру правосуддя, медіаторка Громадського центру правосуддя Світлана Гудь уклала волонтерський договір та стала волонтеркою Татарбунарського відділу пробації Одеської області. Основне волонтерське навантаження складатиме надання психологічної підтримки клієнтам пробації та визначення їх потреб. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації «Комітету … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації провів тендер для обрання постачальника службового автотранспорту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. За даними системи аукціон відбувся 30 вересня за участю двох компаній: ТОВ "Віді Гранд" та ПП "Технік-Центр". Переможцем … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР