Фирме заместителя ответственного за «Евровидение» заплатят почти 3 миллиона за организацию форума в Одессе

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение о выделении 2 миллионов 979,7 тысяч гривень на организацию и проведение международного бизнес-форума «Odesa 5T investment promotion forum».

Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба Одесского муниципалитета. 

Ранее коммунальное учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» заключило договор с ООО «Евромедиа Компани» об организации и проведении форума. 

Компания победила в тендере согласившись работать за сумму, которую как раз и выделил мэр. 

Конечным бенефициаром ООО является Павел Грицак - заместитель исполнительного директора центральной дирекции НОТУ («UA: Первый») по вопросам «Евровидения».

Напомним, коммунальное учреждение «Грантовый офис« Одесса 5Т» объявило тендер для избрания компании которая организует и проведет очередной бизнес-форум «Odesa 5T Investment Promotion Forum».

В прошлом году на проведение этого форума потратили 2 миллиона 906 тысяч гривень. Что получилось дешевле чем в позапрошлом когда расходы достигли 3,3 миллиона гривен без НДС.

Напомним также, что учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» существует с 30 августа 2018 когда исполком городского совета решил его создать.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

ІзбірКом продовжує слідкувати за деклараціями народних обранців. Тож наразі розглянемо, які статки має голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. Власної нерухомості в очільника облради немає, але дружина Юлія Діденко має: квартиру у Києві площею 32,2 кв. м з 2014 року; 39,9 кв. м приміщення у Трускавці з 2009 року; земельну ділянку … читати далi

З початку поточного тижня жителі міста Рені, які приходили в КП «Водоканал» заплатити за воду, або з якихось інших потреб, не знаходили цієї установи за звичною адресою, а оголошення на дверях повідомляло, що «Водоканал» переїхав. За останні два роки це вже другий «переїзд» комунального підприємства. З будівлі за адресою: вулиця … читати далi

Міністерство охорони здоров'я затвердило зміни до протоколу лікування COVID-19. Про це на брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов'як. «Зміни внесли на підставі результатів дослідження REMAP-CAP та RECOVERY, а також рекомендацій Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США та Національної служби здоров'я Великої Британії», – повідомила Садов’як. Для лікування пацієнтів із критичним перебігом … читати далi

Під час чергового засідання Ізмаїльської районної ради, яке відбулось 9 квітня керівник Ізмаїльської окружної прокуратури Олександр Сара прозвітував про результати діяльності по забезпеченню законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району за минулий рік. По криміногенній ситуації також виступив начальник поліції Олександр Кучугура. Представники правоохоронних органів відмітили, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР