Через неузгодженість між старим та новим власником обленерго в одеситів могла виникнути заборгованість

07 травня 2020 р. 18:24

ЖКГ аудит фінанси

Акціонерне товариство «Одесаобленерго» не було своєчасно проведено перерахунок коштів ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», що в свою чергу могло призвести до виникнення в одеситів перед новим постачальником електричної енергії або до подвійної оплати отриманих послуг та відповідно до ущемлення інтересів усіх споживачів електричної енергії.

Про це повідомили у пресслужбі Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. 

За даними АМКУ, після продажу акцій «Одесаобленерго» було створено ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», яке мало постачати електроенергію споживачам

АТ «Одесаобленерго» мало перерахувати наявну переплату на користь ТОВ «ООЕК», а останнє - зарахувати отримані кошти на користь споживача в рахунок майбутніх платежів за послуги з постачання електричної енергії.

Сума не повернутих коштів за послуги з постачання електричної енергії станом на 1 березня становить близько 7,4 млн грн, стверджують в АМКУ, а кількість суб'єктів господарювання, яким не повернули переплату за отримані послуги з постачання електричної енергії склала 4 тис. 550.

30 квітня 2020 року адміністративна колегія Відділення надала АТ «Одесаобленерго» та ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія» обов’язкові для розгляду рекомендації щодо вжиття вичерпних заходів, які б забезпечили повернення переплати усім без виключення споживачам.

Нагадаємо, споживачі Одеської області станом на 1 квітня заборгували Одеської обласної енергопостачальної компанії 593 мільйона 396 тисяч гривень.

Раніше Антимонопольний комітет засіданні 25 квітня дозволив компанії ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» придбання в «VS Energy» акцій «Київобленерго» і «Одесаобленерго» в розмірі, що забезпечує контроль понад 50% в обох підприємствах.

Нагадаємо також, що 15 серпня 2017 року були заплановані торги з продажу 25% акцій ВАТ «Одесаобленерго» зі стартовою ціною - 631 мільйон 300 тисяч гривень, але вони зірвалися, тому що жодна компанія не подала заявок на участь в торгах.

Відзначимо, на початку жовтня 2017 року Фонд держмайна почав повторну процедуру приватизації 25% акцій компаній «Одесаобленерго», «Сумиобленерго» і «Донбасенерго».

У серпні 2017 року ФДМ продав 25% акцій енергогенеруючої компанії «ДТЕК Дніпроенерго» (Запоріжжя), 25% акцій енергопостачальної компанії «ДТЕК Дніпрообленерго» (Дніпро), 25% акцій енергопостачальної компанії «ДТЕК Донецькобленерго», 25% акцій енергогенеруючої компанії «ДТЕК Західенерго »і 25% акцій енергокомпанії« Київенерго »компанії Ornex, яка входить в групу System Capital Management (SCM) за 3,05 млрд гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонд державного майна України протягом наступного тижня планує провести 50 орендних аукціонів, зокрема в Одесі йдеться про приміщення за чотирма адресами. Про це повідомили у пресслужбі Фонду.  На проспекті Шевченка, 12 йдеться про продовження договору оренди нежитлових приміщень, що розташовані на другому поверсі лабораторного корпусу площею 127,8 квадратних метрів зі стартовою … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив виконуючим обов’язки начальника управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради Володимира Мещерякова.  Відповідне розпорядження оприлюднила пресслужба мерії.  Підставами для цього призначення стали: заява Володимира Мещерякова та подання першого заступника міського голови Михайла Кучука. До нього цю посаду посідав Павло Остапенко.  Зазначимо, що з 2005 по … читати далi

Комунальна установа "Автопідприємство по обслуговуванню обласної ради та обласної державної адміністрації" отримала попередню згоду на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 21 сотка на Канатній, 83-а. Таке рішення прийняла земельна комісія Одеської міської ради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Це питання викликало  дискусії, оскільки у виді використання вказано … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила черговий тендер для обрання підрядника, якому заплалять за будівництво автомобільної дороги державного значення Т-16-44 Контрольно-пропускний пункт «Лісне» - Контрольно-пропускний пункт «Малоярославець Перший».  Як зазначається в системі електронних закупівель Prozorro, тепер йдеться про новий напрямок в обхід території Республіки Молдова на ділянці Лісне-Єлизаветівка. Т-16-44 — … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР