Бюджет Одессы за год получил дополнительно 174 миллиона

03 січня 2020 р. 15:53

Одеська міська рада бюджет

По информации департамента финансов Одесского городского совета, в 2019 году в бюджет города Одессы всего поступило 11 млрд 292,5 мон грн. Утвержденные годовые плановые показатели выполнены на 101,6%. Бюджет дополнительно получил 173,9 млн грн. По сравнению с 2018 годом поступления увеличились на 537,9 млн грн, или на 5%.

Доходы общего фонда бюджета города Одессы (без учета межбюджетных трансфертов) в 2019 году составили 7 млрд 342,2 млн грн, или 100,4% к утвержденным годовым плановым показателям.

По сравнению с 2018 годом по бюджету Одессы поступления увеличились на 851,7 млн грн, или на 13,1%.

Запланированные плановые показатели по основным бюджетообразующим источникам общего фонда бюджета города Одессы, как и в предыдущие бюджетные периоды, выполнены.

В бюджет развития (без учета трансфертов) поступило доходов в сумме 288,2 млн грн, из них от продажи земли и отчуждения имущества, находящегося в коммунальной собственности, - 158,6 млн грн, средств долевого участия -129,6 млн грн.

Уточненный годовой план на 2019 выполнен на 109,6%, бюджетом дополнительно получено 25,2 млн грн.

В бюджет города Одессы в 2019 году в полном объеме поступили образовательная и медицинская субвенции в суммах 1 млрд 104,4 млн грн и 745,1 млн грн соответственно.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

11 з 28 малих проєктів «Громадського бюджету-2021» отримають фінансування згідно з підсумками онлайн-голосування. Про це повідомили на онлайн-платформі «Соціально активний громадянин». Муніципальна онлайн-платформа «Соціально активний громадянин» включає в себе п'ять напрямків, спрямованих на взаємодію влади з територіальною громадою та участю одеситів в управлінні містом: Сервіс подачі електронних петицій, Громадський бюджет, Громадське обговорення, Запити на … читати далi

Верховна Рада України прийняла законопроєкт №4429 "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".  В проєкті зазначається, що матеріальна допомога – це одноразова виплата у розмірі вісім тисяч гривень, яку можна … читати далi

Кореспондент Ізбіркому виявив, що з запису трансляції першої сесії Одеської обласної ради, яке відбулося вчора вночі, зникла частина з проведенням самої сесії, яка розпочалася о 23:25.  Трансляція тривала до завершення сесії, тобто до 4 години ранку. Тепер процес голосування, обрання голови облради та розподіл комісій незафіксовано.   Видання ІзбірКом звертається до керівництва … читати далi

Первое пленарное заседание Измаильского районного совета в новых границах состоялось 4 декабря. Открыл заседание и представил результаты выборов и депутатский корпус глава измаильской районной ТВК Игорь Панчев. Спокойной и дружеской сессии не получилось, поскольку распределение должностей оказалось не простым для новоизбранных депутатов. Всего, по результатам выборов, депутатский корпус районного совета … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР