Бюджет Одессы за год получил дополнительно 174 миллиона

03 січня 2020 р. 15:53

Одеська міська рада бюджет

По информации департамента финансов Одесского городского совета, в 2019 году в бюджет города Одессы всего поступило 11 млрд 292,5 мон грн. Утвержденные годовые плановые показатели выполнены на 101,6%. Бюджет дополнительно получил 173,9 млн грн. По сравнению с 2018 годом поступления увеличились на 537,9 млн грн, или на 5%.

Доходы общего фонда бюджета города Одессы (без учета межбюджетных трансфертов) в 2019 году составили 7 млрд 342,2 млн грн, или 100,4% к утвержденным годовым плановым показателям.

По сравнению с 2018 годом по бюджету Одессы поступления увеличились на 851,7 млн грн, или на 13,1%.

Запланированные плановые показатели по основным бюджетообразующим источникам общего фонда бюджета города Одессы, как и в предыдущие бюджетные периоды, выполнены.

В бюджет развития (без учета трансфертов) поступило доходов в сумме 288,2 млн грн, из них от продажи земли и отчуждения имущества, находящегося в коммунальной собственности, - 158,6 млн грн, средств долевого участия -129,6 млн грн.

Уточненный годовой план на 2019 выполнен на 109,6%, бюджетом дополнительно получено 25,2 млн грн.

В бюджет города Одессы в 2019 году в полном объеме поступили образовательная и медицинская субвенции в суммах 1 млрд 104,4 млн грн и 745,1 млн грн соответственно.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одеській області відкриють 39 нових пунктів щеплення в Подільську та Вилкове, а також в селах Дмитрівка, Кубей, Гребеники, Шабо, Козацьке та Старокозаче. Про таке під час брифінгу повідомила директорка департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва, повідомило "Суспільне". “На сьогодні ми маємо 122 стаціонарних пункти щеплення. Цього тижня відкривають … читати далi

Інтереси мешканців Одеської області в облраді представляють сім партій: “Опозиційна платформа – за життя”, “Слуга народу”, “Довіряй ділам”, “Європейська Солідарність”, “За майбутнє”, ВО “Батьківщина” та партія Шарія. При чому деякі партії мають по кілька сторінок на регіон. Наприклад, у “Довіряй ділам” та “За майбутнє” по три сторінки, а в “Батьківщини” … читати далi

Служба безпеки України на початку року викрила мережу з 12 анонімних Telegram-каналів, які під кураторством спецслужб Російської Федерації поширювали проросійські меседжі, зокрема, на користувачів в Одесі. Через вісім місяців великі канали "зміцнилися" передплатниками, а на заміну дрібним регіональним прийшли нові канали з купою "передплатників" та "переглядів", зазначило видання LIGA.net. Як повідомили … читати далi

Українці, що перебували у країнах, де виявлено коронавірус штаму "Омікрон", мають пройти самоізоляцію після повернення в Україну. На цьому наголосили учасники селекторної наради з Президентом України 29 листопада. Міністерство охорони здоров’я уже розробляє заходи для запобігання зараженню громадян України цим штамом коронавірусу. Зокрема, для мандрівників, які провели у Південно-Африканській Республіці, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР