Аудитори знайшли у хлібодарських комунальників порушення на 20 мільйонів

10 квітня 2020 р. 19:21

ЖКГ фінанси

Працівники Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію Хлібодарського виробничого управління житлово-комунального господарства за період з 1 січня 2016 року по 31 жовтня 2019 року та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 1 мільйон 200 тисяч гривень та інших порушень фінансової дисципліни на суму 19,4 мільйонів гривень.

Практично всі порушення відбулись через брак постійного належного контролю за нарахуваннями ХВУЖКГ та сплатами населенням комунальних послуг. Так, підприємство оплатило постачальнику послуги з водопостачання та водовідведення, які спожили мешканці смт Хлібодарське. Проте ХВУЖКГ не проконтролювало, щоб населення відшкодувало йому ці витрати у повному обсязі. Через це підприємство недорахувалось 571 тис. грн.

Ще 106 тис. грн ХВУЖКГ не отримало від мешканців смт Хлібодарського та селища Радісне за вивезення сміття з тієї ж причині – відсутність контролю за повнотою надходження плати з надання послуг із вивезення твердих побутових відходів.

Не у повному обсязі жильці однієї з багатоповерхівок смт Хлібодарське (вул. Радісна, буд. 11) розрахувалися за спожиту електричну енергію, кошти за яку ХВУЖКГ перерахувало енергопостачальній компанії. Борг мешканців перед ХВУЖКГ – 346 тис. грн.

За результатами ревізії об’єкту контролю направлено вимоги щодо усунення порушень законодавства. За допущені порушення фінансової дисципліни складено три протоколи про адміністративне правопорушення. Інформацію направлено до Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Нагадаємо, працівники Південного офісу Держаудитслужби закінчили ревізію Управління капітального будівництва Одеської обласної державної адміністрації за період роботи з 1 серпня 2017 року по 31 грудня 2019 року. Під час перевірки аудитори встановили порушеня, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 4 мільйони 400 тисяч гривень.

Раніше аудитори провели позапланову ревізію ДП «Одеський морський торговельний порт» за минулий рік, та виявили у діяльності порта фінансові порушеня, що призвели до втрат на загальну суму 8 мільйонів 400 тисяч гривень. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Верховная Рада назначила дату местных выборов на 25 октября 2020 года. А это значит, что каденция Ренийского городского совета VII созыва вышла на финишную прямую. Все годы работы этого созыва ренийских депутатов Одесская областная организация ВОО «Комитет избирателей Украины» отслеживала их работу в рамках проекта «Аттестация депутатов местных советов». Наряду … читати далi

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг» оголосило тендер для обрання підрядника, якому заплатять за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Нове Тарутине-Надрічне-Весела Долина-Мирнопілля-Арциз.  Відповідне оголошення оприлюднене в системі електронних закупівель Prozorro. Очікувана вартість закупівель складає 73 мільйони 557,4 тисячі гривень. Йдеться про ділянку км 25+110 - км 28+637. Строк поставки товарів, виконання робіт … читати далi

Одеській міській голова Геннадій Труханов нагородив заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой» Констянтина Кіосе почесною відзнакою Одеського міського голови «Трудовая слава». Про це повідомила пресслужба муніципалітету.  Окрім нього таку ж відзнаку отримав керівник, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії «Основи, фундаменти та підземні споруди» Одеської державної академії будівництва та архітектури Стефан Кущак.  … читати далi

Серед регіонів України за обсягами виробленої будівельної продукції Одеська область посіла третє місце. Підприємства регіону виробили її на сумму 6 мільярдів 607,9 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні статистики в Одеській області. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, це на 11 відсотків більше.  За характером будівництва обсяги робіт … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР