Жевахову гору в Одессе отделают «под Голливуд»

29 листопада 2019 р. 21:24

Проект «Зона отдыха «Жевахова гора» планируют завершить в Одессе до конца этого года в рамках Общественного бюджета города.

Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, проектом предусмотрены создание и установка стелы в древнегреческом стиле, надписи «Жевахова гора» на склоне горы из железобетонных букв большого размера, которая будет видна с объездной дороги.

Также будет проведена реконструкция территории зоны отдыха в греческом стиле. В ходе реализации проекта планируется: изготовление и монтаж стилизованных колоннады и ротонды; ремонт пешеходных дорожек; монтаж уличных скамеек и урн для мусора; ремонт дорожного покрытия 3-го Железнодорожного переулка.

В настоящее время проект «Зона отдыха «Жевахова гора» находится на стадии выполнения: установлена часть железобетонных букв, проводится ремонт дорожного покрытия в 3-м Железнодорожном переулке.

Ожидаемые сроки окончания работ - декабрь 2019 года. Финансовые расходы на реализацию проекта составляют 1,5 млн грн.

Напомним, комиссия по вопросам общественного бюджета-2020 рассмотрела все проекты одесситов и поддержала по результатам трех заседаний 100 из них на общую сумму 115 миллионов гривень. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пресслужба Одеської обласної прокуратури повідомила про припинення незаконної діяльності грального закладу у м. Одеса. Так, учора, 15 січня, прокурори Одеської місцевої прокуратури № 3 спільно зі співробітниками районного відділу поліції провели обшук та встановили, що в приміщенні по вул. Грецька фактично функціонує гральний заклад. Правоохоронці виявили та вилучили 23 системних … читати далi

Вчора, 15 січня 2021 року, відбулося засідання Піклувальної ради, на якому були розглянуті звернення громадян міста Одеси. Результатом засідання стало рішення ради призначити 398 громадянам адресну одноразову матеріальну допомогу на вирішення різних видів соціально-побутових проблем, з яких: надання адресної матеріальної допомоги 4 ветеранам війни, які перебувають у складній життєвій ситуації; надання адресної матеріальної допомоги 144 … читати далi

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Кароліно-Бугазької сільської ТВК. Про це повідомили у пресслужбі комісії. Також в ЦВК зобов'язали не пізніше 18 січня 2021 року сформувати новий склад ТВК та не пізніше ніж на п’ятий день після його сформування визнати голосування, що було заплановано на 7 лютого таким, що не відбулося та призначити дату … читати далi

В Одеській області виявлено 325 випадків COVID-19, зафіксованих минулої доби, 15 січня. Про це повідомили у системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України.  В регіоні за добу 15 січня зафіксовано 11 випадків смерті пацієнтів, яким діагностували коронавірус. За цим показником регіон вибув з трійки лідерів, опинившись на четвертому місці. Найбільша летальність за добу на Дніпропетровщині, там від … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР