За технико-экономическое обоснование реконструкции акватории в Сухом лимане заплатят более трех миллионов

13 травня 2019 р. 08:59

ProZorro тендер

Администрация морских портов Украины в Черноморске объявила повторный тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за проектно-изыскательские работы по реконструкции акватории второго бассейна (ковша) Сухого лимана.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro. 

При этом речь идет о стадии технико-экономического обоснования. Ожидаемая стоимость закупки - 3 миллиона 960 тысяч гривень. 

Это уже вторая попытка выбрать подрядчика для этих работ предыдущий аукцион завершился на стадии рассмотрения пропозиций и оба предложения отклонили из-за несоответствия документации требованиям.   

Напомним, Черноморский филиал Государственного предприятия «Администрация морских портов Украины» в Одесской области провел тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за промерные работы по реконструкция операционной акватории 1-го ковша Сухого лимана.

По данным системы, аукцион должен был состояться 23 апреля, но участник был всего один — ООО «Лакоса». Эту компанию и признали победителем.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, у якому Одеська область опинилася на 22 місті серед 24 регіонів. У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році. Області України у таблиці ранжовані за … читати далi

Депутат Одеської міської ради Олег Етнарович приховав при складанні електронної декларації інформацію про 27 мільйонів 400 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі Національного агентства з питань запобігання корупції.  Загалом НАЗК виявило у посадовців незадекларованого майна на 358 млн грн, одеський депутат опинився серед них на четвертому місті за сумою прихованих … читати далi

Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду задовольнила апеляційну скаргу Департамента культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА на рішення Одеського окружного адміністративного суду по справі за позовом СП «Солінг» про визнання протиправним та скасування рішення, визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії. Про це повідомили у пресслужбі суду.  У справі … читати далi

Лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я в Одеській області зафіксував за минулу добу на території регіону сім нових летальних випадків і тепер їх нараховується 174 з початку пандемії.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації.  Нові випадки зафіксовано: в Одесі - один, в Ізмаїлі - чотири, Болградський район - один, Ізмаїльський … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР