За девять месяцев в местные бюджеты Одесского региона поступило почти 11 миллиардов гривень

15 жовтня 2019 р. 19:21

бюджет

Поступления в местные бюджеты Одесской области за девять месяцев 2019 года на четверть превысили аналогичные поступления в прошлом году. 

Поступления в местные бюджеты Одесской области за девять месяцев 2019 года на четверть превысили аналогичные поступления в прошлом году. 

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной фискальной службы.

По данным ГФС, за девять месяцев 2019 года в местные бюджеты Одесского региона поступило 10,7 млрд грн, что почти на 25% превышает поступления аналогичного периода 2018 года. То есть дополнительно собрали 2,1 млрд грн.

В частности в сентябре текущего года обеспечен сбор налогов и сборов в сумме почти 1,2 млрд грн, что на 217,3 млн грн, или на 23% больше чем за сентябрь 2018 года.

Так, всего за январь - сентябрь 2019 года в местные  бюджеты поступили 6,1 млрд грн налога на доходы физических лиц, это на 1,1 млрд грн, или 21,7 % превышает показатель соответствующего периода в прошлом году.

«Налог на доходы физических лиц представляет больше половины общей суммы поступлений в местные бюджеты области. Это результат взаимодействия органов налоговой службы с органами местного самоуправления, в том числе относительно искоренения теневой занятости и выплаты заработных плат «в конвертах»», - подчеркивают в Главном управлении ГНС в Одесской области.

Напомним, фискалов обязали подготовить и подать в орган Госказначейства вывод о возвращении для «Одесской железной дороги» суммы излишне уплаченного налога на прибыль в размере 77 миллионов 700 тысяч гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області виніс вирок жителю села Матроска за встановлення червоного прапора на велосипеді.  Вирок винесено 10 грудня цього року. Як сказано в документі, чоловік закріпив до заднього колеса свого велосипеда прапор червоного кольору, на якому зображені п'ятикутна червона зірка, серп і молот з написом на російській мові "Отечественная война". Однак, відповідно до положень … читати далi

Систему вантажних перевезень із використанням прямого міжнародного поромного сполучення між Україною та Грузією планують суттєво покращити. Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністрів України та Грузії 13 грудня, - повідомляє пресслужба Кабміну. Також у планах урядів - лібералізація залізничних паромних сполучень між портами України та Грузії. "Проєкт, яким займаємося ми, та який буде … читати далi

Реконструкція дорожнього покриття по вулиці Грубніка в селищі Доброслав на Одещині обійдеться бюджету в один мільйон 177 тисяч  гривень. Такі зміни ухвалили депутати селищної ради на позачерговій сесії 12 грудня.  Відповідно до бюджетних змін, 200 тисяч гривень виділено на облаштування плиткою території по вулиці Мічуріна (біля багатоповерхівки), майже 300 тисяч гривень - на капітальний … читати далi

Департамент екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації розірвав угоду з підприємством «Одеський Промбудпроект» щодо початку проєктування розчистки русла річки Великий Куяльник за 3,7 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro. Напередодні, 2 грудня, департамент за результатами тендеру замовив «Одеському Промбудпроекту» розробку техніко-економічного обґрунтування розчистки русла Великого Куяльника з реконструкцією (ліквідацією) частини гідротехнічних … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР