За девять месяцев в местные бюджеты Одесского региона поступило почти 11 миллиардов гривень

15 жовтня 2019 р. 19:21

бюджет

Поступления в местные бюджеты Одесской области за девять месяцев 2019 года на четверть превысили аналогичные поступления в прошлом году. 

Поступления в местные бюджеты Одесской области за девять месяцев 2019 года на четверть превысили аналогичные поступления в прошлом году. 

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной фискальной службы.

По данным ГФС, за девять месяцев 2019 года в местные бюджеты Одесского региона поступило 10,7 млрд грн, что почти на 25% превышает поступления аналогичного периода 2018 года. То есть дополнительно собрали 2,1 млрд грн.

В частности в сентябре текущего года обеспечен сбор налогов и сборов в сумме почти 1,2 млрд грн, что на 217,3 млн грн, или на 23% больше чем за сентябрь 2018 года.

Так, всего за январь - сентябрь 2019 года в местные  бюджеты поступили 6,1 млрд грн налога на доходы физических лиц, это на 1,1 млрд грн, или 21,7 % превышает показатель соответствующего периода в прошлом году.

«Налог на доходы физических лиц представляет больше половины общей суммы поступлений в местные бюджеты области. Это результат взаимодействия органов налоговой службы с органами местного самоуправления, в том числе относительно искоренения теневой занятости и выплаты заработных плат «в конвертах»», - подчеркивают в Главном управлении ГНС в Одесской области.

Напомним, фискалов обязали подготовить и подать в орган Госказначейства вывод о возвращении для «Одесской железной дороги» суммы излишне уплаченного налога на прибыль в размере 77 миллионов 700 тысяч гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Журналісти видання ІзбірКом увесь день 25 жовтня, від початку процесу голосування до його закінчення, та навіть після закриття виборчих дільниць, даватимуть своїм читачам найоперативнішу та перевірену інформацію про перебіг подій.  Весь день видання буде моніторити ситуацію, оперативно публікувати новини та інформацію від ОПОРИ, а ще на читачів чекатиме онлайн-хроніка, яка оновлюватиметься весь час.  Якщо бачите щось цікаве … читати далi

Прикордонники будуть допомагати поліції в забезпеченні порядку на території п’ятисот населених пунктів прикордонної зони Одеської області.  Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції регіону Олег Бех. За його словами, усього планують залучити 26 груп прикордонників. Також за порядком слідкуватимуть кілька тисяч поліцейських, військовослужбовців НГУ, рятувальників, а також курсантів одеського спеціалізованого вишу. … читати далi

Комунальне підприємство "Міськзелентрест" Одеської міської ради планує придбати 86 тисяч саджанців троянд.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Передбачається, що це будуть троянди чайно-гібридні різних сортів з пропорційною кількістю кольору квітів: жовтий 25%, червоний 25%, білий 25%, оранжевий 25%.  Обов'язкова умова - підщепа для троянд повинна бути Rosa canina inermis (пальмеріана-гібридна … читати далi

Ступінь маніпулятивного впливу матеріалів із ознаками «джинси» зростає перед виборами. Про це свідчать результати моніторингу засобів масової інформації та соціальних мереж (Facebook-пабліки, Телеграм-канали) Одеси та Одеської області, який проводили експерти спільно з виданням ІзбірКом та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України». Періодом спостережень були три тижні: кінець вересня – початок … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР