В Одессе завтра запустят первый электробус

21 жовтня 2019 р. 18:31

транспорт

Первый электробус производства коммунального предприятия «Одесгорэлектротранс» выйдет на городской маршрут завтра 22 октября. 

Первый электробус производства коммунального предприятия «Одесгорэлектротранс» выйдет на городской маршрут завтра 22 октября.

Об этом в ходе аппаратного совещания сегодня, 21 октября, сообщила заместитель директора КП «Одесгорэлектротранс» Наталья Колесниченко.

По ее словам, процесс оформления необходимых документов, разрешающих ввод в эксплуатацию, завершен и будет получен сертификат.

«Это означает, что уже завтра электробус начнет работать на линии и перевозить одесситов», - отметила Наталья Колесниченко.

Первое время электробус будет работать на линии троллейбусного маршрута №10, а после того, как специалисты КП «Одесгорэлектротранс» соберут еще несколько аналогичных машин, будет создан отдельный маршрут по улице Балковской.

Электробус производства КП «ОГЭТ» является глубокой модернизацией троллейбуса Skoda 21 Tr. Он заряжается от контактной сети и способен преодолеть до 50-ти километров при помощи автономного хода.

В настоящее время специалисты предприятия работают над созданием второго электробуса, а всего будут созданы пять единиц.

Напомним, в мае на первом экофестивале КП представило электробус в качестве экологически чистого транспорта, который не загрязняет окружающую среду. Тогда же сообщили, что к концу года планируется собрать четыре таких автобуса. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР