В Южном подорожает вода

20 серпня 2019 р. 18:57

Исполнительный комитет Южненского городского совета принял решение о пересмотре тарифов на централизованное водоснабжение и водоотведение в городе на 22%. 

 

В целом действующий сегодня тариф 22 гривни 20 копеек вырастет до 27 гривень 25 копеек, то есть увеличение составит – 5 гривень 5 копеек, сообщает «Yuzhny.info».

По словам директора КП «Южводоканал» Андрея Шестова, прежний тариф являлся устарелым и экономически невыгодным для предприятия, в связи с повышением цен на коммунальные услуги и рост минимальной зарплаты.

«Стоимость покупаемой воды от «Инфоксводоканала» выросла на 37%, стоимость реагентов (на «Южводоканал» доочищают воду диоксидом хлора) выросла на 300%, а без этого мы не можем никак, плюс социальные гарантии – они возросли на 36%. Фактически все составляющие, которые необходимы для работы предприятия выросли, к тому же нужно учитывать и рост инфляции. На сегодняшний день сложилась такая ситуация, что у нашего предприятия нет средств оплачивать самое нужное, мы уже упускаем вопросы, к примеру, об необходимости проведения предупредительных ремонтов, с трудом справляемся с ремонтами аварий. Но в настоящее время стоит вопрос о том, что не хватает средств для закупки воды! Ситуация на предприятии катастрофическая» – отметил Андрей Шестов.

Напомним, в мае Исполнительный комитет Арцизского городского совета в Одесской области установил новые тарифы на водоснабжение и водоотведение в городе.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров'я". Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Офісу президента України. Зеленський поставив робочій групі завдання проаналізувати до 1 березня 2020 року хід реформування системи охорони здоров'я, у тому числі щодо реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення … читати далi

Одеський апеляційний суд остаточно поновив на посаді начальника прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини, який у 2018 році мав частвово відповідати за отару овець, які застрягли у Чорноморському морському порту. Про це йдеться у постанові, опублікованій у Єдиному державному реєстрі судових справ. Чиновника звільнили з посади начальника ПІПВМ № 9 відповідно … читати далi

Сьогодні, 22 лютого, Київський районний суд відсторонив від посади виконуючого обов'язки голови селищної ради Затоки В'ячеслава Бокія, якого підозрюють у розтраті майна, а також у службовій фальсифікації. Про це повідомляє "Думська". Кримінальне провадження, фігурантом якого є Бокій, відкрито за фактом розтрати бюджетних коштів під час реконструкції очисних споруд мікрорайону «Райдужний». Договір … читати далi

На місці будівництва дороги у парку Преображенський знайшли людські останки, проте в мерії стверджують, що ніяких робіт технікою там не виконували останнім часом, а кістки могли принести громадські діячі, щоб створити провокацію. Про знайдені у Преображенському парку кістки на своїй сторінці у Facebook написав громадський діяч Олексій Костржицький. Також він … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР