В Балте третий раз попробуют найти подрядчика для подорожавшего строительства спортзала школы

09 квітня 2019 р. 17:25

ProZorro міська рада тендер

Отдел образования Балтского городского совета Одесской области объявил третий тендер для выбора подрядчика, которому доверят строительство спортзала в местной школе с повысившейся ожидаемой стоимостью закупки. 

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro. 

По данным системы, аукцион состоится 25 апреля работы планируют завершить до 31 декабря. Ожидаемая стоимость закупки 20 млн 813 тыс. грн. Это уже третья попытка провести конкурс. Так 4 марта 2019 года провели тендер с участием ООО «Пилон-Вест» и ЧП «Юниверсибуд».

Тогда победителем признали ЧП «Юниверсибуд», согласившееся работать за 20 млн 554,8 тыс. грн. Однако 20 марта результаты аукциона отменили.из-за невозможности устранения нарушений, возникших из-за выявленных нарушений законодательства по вопросам публичных закупок. Вторую попытку предприняли 8 апреля, но из-за того, что в торгах участвовало только ЧП «Юниверсибуд» и торги отменили. 

В марте 2018 года, воспользовавшись переговорной процедурой, отдел заключил договор о строительстве спортзала с частным предприятием «Юниверсибуд», которому по договору заплатили 8 миллионов 912,9 тысяч гривень.  

Напомним, Управление капитального строительства Одесской областной администрации объявило тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за строительство амбулатории практики семейной медицины.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

Кількість летальних випадків COVID-19 в Одеській області за добу збільшилась на три особи і з початку пандемії в регіоні померли вже 177 пацієнтів.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації з посиланням на регіональний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я.  Як зазначають в центрі, усі нові випадки зареєстровані в Одесі. Між … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР