Служба местных автомобильных дорог купит шесть авто у поставщика машин для Нацполиции

06 серпня 2019 р. 19:03

Государственное предприятие «Служба местных автодорог Украины» провело тендер для выбора компании-поставщика шести автомобилей.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, речь идет об одном автомобиле  Renault Megane и пяти  Renault Duster или эквивалентах. В аукционе участвовали две компании: ООО «Авто групп+» и ООО «Солли плюс Полтава». 

Победителем признали ООО «Авто групп+», согласившееся поставить машины до 31 декабря текущего года за 3 миллиона 122 тысячи гривень.   

Согласно единому реестру юридических лиц, физических лиц предпринимателей и общественных формирований, ООО «Авто Групп+» зарегистрировано в Одессе в 2008 году. Конечными бенефициарами на сегодняшний день являются Лариса Соломяк и Григорий Гриншпун. Последний с 2014 года по 2016 год занимал должность председателя городской партийной организации «ВО «Батькивщина», в апреле 2014 года баллотировался на пост городского головы Одессы.  

Напомним, Главное управление Госпродпотребслужбы в Одесской области провело тендер для выбора компании, у которой купят два специализированных автомобиля. Самым выгодным признали предложение ООО «Авто Групп+», согласившееся поставить авто за 1 миллион 359,4 тысяч гривень. Договор подписали 17 июля. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національна служба здоров’я призупинила оплати 77 лікарням України через те, що вони не виконали вимоги щодо доступності будівель для людей з інвалідністю.  Як повідомили в НСЗУ, станом на 4 серпня надавачі медичних послуг Одеської області, з якими укладено договори за напрямом "Первинна медична допомога", надали документи про доступність, тому їм відновлена оплата.  … читати далi

Фахівці Інституту національної пам'яті, археологи, волонтери, громадські організації, що спеціалізуються на пошукових роботах на місці поховання жертв політичних репресій 1938-1941 років, знайшли на 6-му кілометрі Овідіопольської дороги перші рештки загиблих. Про це повідомив археолог Олександр Бабич. За його словами, наразі техніка знімає верхній шар будівельного сміття. За даними археологів видно, що … читати далi

Наразі в Одесі проживають 14 ветеранів війни, які безпосередню брали участь в обороні і визволенні нашого міста від нацистських окупантів. Про це повідомили у пресслужбі муніципалітету. З метою підтримки ветеранів війни-учасників оборони та визволення міста Одеси міською програмою передбачена щомісячна виплата стипендії міського голови у розмірі по 2 тисячі гривень. … читати далi

У дописі в мережі Facebook Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський розповів про плани відкриття в місті спрощеного пункту пропуску.  Днями мер Кілії відвідав румунське місто Кілія-Веке, яке розташоване по той бік Дунаю. Договір про співробітництво між містами найближчим часом буде укладений, підкреслив Вячеслав Чернявський, і сторони розпочнуть підготовку документів для відкриття … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР