Служба автодорог заплатит более 600 миллионов за текущий ремонт дорог в Одесской области

19 жовтня 2019 р. 19:04

ProZorro тендер

Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила три тендера для выбора подрядчика, которому заплатят за текущий мелкий ремонт автомобильных дорог общего пользования государственного значения.

Служба автомобильных дорог в Одесской области объявила три тендера для выбора подрядчика, которому заплатят за текущий мелкий ремонт автомобильных дорог общего пользования государственного значения.

Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.

По данным системы, аукционы состоятся 24 декабря. Ожидаемая стоимость закупки в общем 658 миллионов 179,3 тысяч гривень. 

Почти половину - 315 млн 360,7 тыс. грн заплатят за мелкий ремонт участков трасс: М-14 Одесса-Мелитополь-Новоазовск (на Таганрог), М-15 Одесса-Рени (на Бухарест), М-16 Одесса-Кучурган (на Кишинев), М-27 Одесса-Черноморск и М-28 Одесса-Южный, а также участков дорог в Белгород-Днестровском, Беляевском, Великомихайловском, Ивановском, Лиманском, Овидиопольском и Раздельнянском районах. 

Второй     тендер с ожидаемой стоимостью закупки в 162 млн 712,  5 тыс. грн предполагает ремонт дорог в Арцизском, Болградском, Измаильском, Килийском, Ренийском, Саратском, Тарутинском и Татарбунарском районах. 


А третий стоимостью в 180 миллионов 106 тысяч — в Ананьевском, Балтском, Березовском, Кодымском, Подольском, Окнянском, Любашевском, Ширяевском, Савранском, Николаевском и Захаровском районах.       

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Заступник голові Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський повідомив розповсюдив інфографіку з якої виходить що на вечір 5 квітня в регіоні налічується вже 27 випадків інфікування.  На свої сторінці в Facebook, де він оприлюднив цю інформацію подробиць заступник голови ОДА не повідомляє.  За його даними 12 захворілих - жінки, а … читати далi

Міські пасажирські автобуси Ізмаїла, що працюють в режимі маршрутного таксі припинять свою роботу з 6 квітня і не будуть працювати до 24 квітня.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ізмаїльский міській голова Андрій Абрамченко.  «Згідно постанови Кабінету міністрів України від 2 квітня «Про внесення змін до постанови КМУ … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області призначила чотири тендери для вибору підрядників, яким заплатять за поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.  Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Загальна очікувана вартість закупівель 788 мільйонів 961 гривень.  Наприклад очікувана вартість завершення поточного ремонту ділянок траси Ізмаїл - Кілія – Вилкове … читати далi

Опалення до квартир одеситів припинять давати з понеділка, 6 квітня у зв'язку з рішенням закінчити опалювальний сезон в цьому році раніше. Про це повідомив голова Департамента міського господарства Дмитро Жеман.  За його словами, до ЖКСів да департаменту надходить багато скарг містян через те, що температура повітря висока, проте квартири продовжують опалювати, через … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР