Реставрацию части «инфекционки» в Одессе доверят компании, ремонтировавшей другой памятник архитектуры

06 вересня 2019 р. 16:23

Управление капитального строительства Одесского городского совета провело тендер для выбора компании, которой заплатят за капитальный ремонт здания литера «И», являющегося частью КУ «Городская клиническая инфекционная больница».

Соответствующая информация содержится в системе электронных закупок Prozorro. 

По данным системы, аукцион состоялся сегодня, 6 сентября и в нем участвовали четыре компании: ООО «Строй-Элит», ООО «Стройсервис Юг», ООО «Производственно-строительная фирма «Александр»» и ООО «Артесан». 

Победителем признали ООО «Строй-Элит», согласившееся работать за 30 миллионов 999,9 тысяч гривень «обойдя» ближайшего конкурента на одну гривню.  

Компания зарегистрирована в Одессе в 2015 году конечный бенефициар Екатерина Карауш

Одесская городская клиническая инфекционная больница – старейшее лечебное учреждение города и одно из первых каменных зданий в Одессе.  Больница основана в 1802-1804 годах по инициативе герцога де Ришелье. 

Напомним, в ноябре 2018 года Управление капитального строительства Одесского городского совета провело аукцион по выбору компании, которая займется ремонтно-реставрационными работами фасадов и кровель зданий, расположенных в исторической части Одессы согласно скорректированному проекту.

Победителем признали ООО «Строй-Элит», компания согласилась работать за 10 миллионов 296 тысяч 100 гривень. 
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кароліно-Бугазька сільська ТВК Одеської області датувала протокол про результати голосування з виборів сільського голови тим часом, на який члени цієї ж комісії оголосили технічну перерву. Як стало відомо ОПОРІ, Кароліно-Бугазька сільська територіальна виборча комісія виготовила протокол про результати голосування з виборів Кароліно-Бугазького сільського голови Білгород-Дністровського району Одеської області, в якому … читати далi

Суд поновив право власності територіальної громади Одеси на приміщення площею 220 квадратних метрів вартістю понад 1 мільйон гривень по вул. Жоліо-Кюрі в Суворовському районі міста за позовом прокурорів Одеської місцевої прокуратури № 4. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області. Встановлено, що фізична особа на підставі договору купівлі-продажу вказаного … читати далi

Напередодні виборів одеські політики та провідні регіональні засоби масової інформації збільшили в сім разів кількість замовних матеріалів без належного маркування та в 3 рази загальну кількість маніпуляцій  у порівнянні з першим тижнем вересня.   Такі висновки зробила команда проекту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової … читати далi

Вищий антикорупційний суд України відмовив колишньому нардепові Олександру Дубовому, підозрюваному у справі одеського заводу «Краян» у зменшені застави. Як йдеться в ухвалі суду, сторона захисту зазначає, що з моменту застосування до підозрюваного запобіжного заходу, встановлені слідчим суддею Вищого антикорупційного суду ризики значно зменшилися, а окремі з них припинили існувати, у зв`язку із тим, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР