Реконструкцию входа и ограды зоопарка хотят доверить монтажнику оборудования подстанции «Чумка»

27 серпня 2019 р. 21:24

Управление капитального строительства Одесского городского совета провело тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за реконструкцию входной группы и ограждения коммунального учреждения «Одесский зоологический парк общегосударственного значения».

Соответствующая информация содержится в системе электронных закупок Рrozorro.

По данным системы, аукцион состоялся сегодня, 27 августа и в нем участвовали три компании: частное предприятие «Полибуд-2», ООО «Евстерьер-дизайн» и ООО «СК «Бастион».

Последнее предложило сделать работу за 16 миллионов 998,9 тысяч гривень и это предложение было признано наиболее выгодным. 

Планируется перестроить стены, отделяющие зоопарк от Преображенского парка и трамвайного депо, с которыми он соседствует, а также установка мавританской арки на входе в учреждение.

Основательницей одесской «СК «Бастион» с уставным капиталом 1 тысяча 800 гривень является Анна Бацуева, а директором — Владимир Коренман.

Напомним, в 2018 году ОАО «Одессаоблэнерго» провело тендер для выбора компании, которой заплатят за выполнение строительно-монтажных работ по реконструкции оборудования подстанции «Чумка».  В конкурсе участвовали две компании: ООО «Электромир» и ООО СК «Бастион». 

Последняя победила и с ней заключили договор на 218 миллионов 25 тысяч гривень. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Експорт товарів з Одеської області у 2020 році становив 1 трильйон 360,6 мільйонів доларів США, а імпорт – 2 трильйони 190,6 мільйонів доларів.   Як повідомляють у Головному управлінні статистики в Одеській області, порівняно з 2019 роком експорт зменшився на 1,7%, імпорт збільшився – на 15,0%. Негативне сальдо становило 830 млн дол. Зовнішньоторговельні операції проводилися … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження, яким скоротив чисельність співробітників Юридичного департаменту муніципалітету зі 111 працівників до 107. Про це повідомили в пресслужбі мерії. Працівників департаменту стане менше на чотири з березня. Таким чином, зменшується штатна чисельність апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів з 1 тисячі 981 одиниці … читати далi

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата однієї з політичних сил, підозрюваного у підкупі члена виборчої комісії. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. У жовтні минулого року правоохоронці затримали депутата під час підкупу члена однієї із територіальних виборчих комісій на Одещині. З’ясовано, що депутат за … читати далi

Кабінет міністрів України реорганізував Національну академію державного управління при президентові України та Дніпропетровський, Львівський, Одеський, Харківський регіональні інститути. Про це стало відомо під час засідання Кабміну 24 лютого. Згідно з рішенням Кабміну Одеський інститут приєднали до державного університету "Одеська політехніка". Нацакадемію приєднали до КНУ імені Тараса Шевченка, а інші до: Національного технічного … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР