Одесский порт заплатит более пяти миллионов «садовникам»

15 листопада 2019 р. 14:20

Администрация Одесского морского торгового порта объявила тендер для поиска компании, которой заплатят за услуги по озеленению территорий и содержанию зеленых насаждений. 

Соответствующее обращение опубликовано в системе электронных закупок  Prozorro. 

Речь идет о комплексном уходе за зеленой зоной территории порта.  Аукцион с ожидаемой стоимостью закупки 5 миллионов 755,4 тысяч гривень состоится 21 января 2020 года. 

Присматривать за зеленой зоной порта компания-победитель должна будет до 31 декабря 2020 года.  

В сферу деятельности компании будет входить: уход за участками зеленой зоны с марта по ноябрь ежемесячно, ежедневно, в рабочие дни; ежедневный полив участков зеленой зоны (стационарно и с автомобиля) с апреля по октябрь и тому подобное. 

Напомним, Одесское коммунальное предприятие «Горзелентрест» 3 ноября, пояснило свои действия на Адмиральском проспекте накануне, 2 ноября.

Ранее коммунальное предприятие «Горзелентрест» заявило, что намерено в ближайшее время внедрить систему  мониторинга зеленых насаждений. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський державний університет внутрішніх справ оголосив тендер для вибору підрядника якому заплатять за капітальний ремонт будівлі спортивної зали. Про це йдеться в повідомлені оприлюдненому в системе електронних закупівель Prozorro. Загалом переможець тендера матиме відремонтувати будівлю Одеського державного університету внутрішніх справ під літерою «К» за адресою: Одеса, 21 кілометр Старокиївської дороги, 42-В загальною площею 813,2 … читати далi

«Укрзалізниця» у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації з 21 вересня відновить продаж квитків на низку поїздів із станцій, де раніше продаж квитків був тимчасово зупинений.  Про це повідомили у пресслужбі підприємства. Йдеться про потяги до: Івано-Франківська, Коломиї, Ізмаїла, Дубна, Тернополя, Чернівців, а також Новоселицького та Рівненського районів.  В «Укрзалізниці» зазначили, що відновлення … читати далi

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг» оголосило тендер для обрання підрядника, який фактично завершить капітальний ремонт вулиці Шабської в Білгороді-Дністровському Одеської області.  Відповідна інформація міститься в системі електронних закупівель Prozorro. Згідно даних системи аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 21 мільйон 152,1 тисячі гривень має відбутися 6 жовтня. Зазначимо, що Служба автомобільних доріг Одеської … читати далi

Колишній ректор Міжнародного гуманітарного університету та проректор з навчально-методичної та виховної роботи Національного університету «Одеська юридична академія» Юрій Полянський помер в Одесі 17 вересня. Про це повідомили у пресслужбі  Національного університету «Одеська юридична академія». З 1998 по 2015 рік завідував кафедрою судових, правоохоронних органів та адвокатури. За час своєї наукової діяльності Юрій Полянський … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР