Одесский горсовет сдаст в аренду более 200 метров на пляже «Ланжерон»

21 жовтня 2019 р. 19:34

Одеська міська рада

Департамент ком мунальной собственности Одесского городского совета заявил о намерении сдать в аренду ряд помещений в городе.

Департамент коммунальной собственности Одесского городского совета заявил о намерении сдать в аренду ряд помещений в городе. 

Как сообщили в пресс-службе мэрии, в том числе речь идет о нежилом одноэтажном здании на пляже «Ланжерон», где разместится безалкогольное кафе. Площадь помещения 162,4 квадратных метра, а также 100,7 квадратных метров бетонной площадки на том же пляже. 

Также в аренду сдадут два помещения на Фонтанской дороге и в Обсерваторном переулке под кабинеты УЗИ, подвал на Базарной и школьный спортзал под залы для занятий восточными единоборствами, а также помещения на улицах: Черноморского казачества, Пушкинской, Героев Крут и Большой Арнаутской под мастерские по оказанию бытовых услуг.  

Напомним, частный Международный гуманитарный университет получит землю для строительства и обслуживания строений учреждений образования. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився із 30 листопада по 6 грудня встановити в муніципалітеті дистанційний режим роботи. Про це свідчить розпорядження міського голови, оприлюднене пресслужбою.  Згідно з розпорядженням, це робиться у зв’язку з погіршенням в Одесі епідеміологічної ситуації, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.  Керівникам виконавчих … читати далi

Судьи Приморского суда Одессы зачитали восемь из 12 томов доказательств в отношении бывшей заместительницы Одесского городского головы Зинаиды Цвиринько, которую обвиняют в халатности, приведшей к пожару в лагере «Виктория».  На протяжении 40 минут 27 ноября прокурор Михаил Бойчук зачитывал названия приобщенных к делу документов, а Зинаида Цвиринько и ее адвокат … читати далi

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради змінив роботу міських автобусів у напрямку ринку «Сьомий кілометр» 28-29 листопада. Про це повідомили у пресслужбі Одеського муніципалітету.  «Відповідно до п. 15 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. №641 «Про встановлення карантину та впровадження посилених протиепідемічних заходів на території з широким розповсюдженням гострої респіраторної … читати далi

Голова суддівської колегії Приморського суду Віктор Іванов оголосив висновок повторної судово-медичної експертизи, яку було призначено Приморським судом рік тому за клопотанням адвоката захисту Сергія Іванова.  Цей висновок підтверджує алібі обвинуваченого у вбивстві Михайла Чеботаря, зазначає Центр правового моніторингу «Гідність».  Зокрема висновок експертизи, яку провела група експертів Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи й підписав керівник … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР